Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Mitä mietit tänään?  (Luettu 2526892 kertaa)

Poissa Lifti

  • Vaari
  • Sr. Member
  • Viestejä: 11536
  • ******** Lähellä täydellisyyttä
Vs: Mitä mietit tänään?
« Vastaus #14700 : tänään kello 10:19:45 »
Minua ei lainkaan.
Sama vika rahikaisella. Ei vaimomatskua  :laught:
Vanhuus ei tule yksin, se tulee löysän munan kanssa.

Poissa joey_t

  • Sr. Member
  • Viestejä: 7414
  • ******** Lähellä täydellisyyttä
Vs: Mitä mietit tänään?
« Vastaus #14701 : tänään kello 20:58:56 »
Kuinkahan suurta osaa a) naisista b) miehistä gangbang kiehtoo?

Minua ei lainkaan. Tai siis, ei minua se haittaa jos sessiossa on itseni lisäksi mukana ties kuinka monta naista. Tämä lienee reverse gangbang eli joo, se sallittakoon, joskin kaksi naista lisäkseni alkaa olla se maksimi jolle voi keksiä hommassa roolia. Normaalioloissa yksi nainen riittää.

Me ihmiset ollaan tietty erilaisia ja meillä on erilaiset taipumukset ja hyvä niin. Minä satun olemaan sellainen että seksissä toinen mies lisäkseni on aivan täydellinen turn off. Ei kiitos, jätän tuollaiset puuhastelut muille.

Pornhubin viime vuoden haetuimmissa sanoissa gangbang oli sijalla 21. Sen edellä on varmasti genrejä, jotka varmasti mietityttävät vielä enemmän. https://www.pornhub.com/insights/2025-year-in-review#top-searches-pornstars
Totta tosiaan, me ihmiset olemme erilaisia. Itselläni gb on ollut säännöllisesti mukana oma-kiva-fantasioissa.
Mikä meni pieleen kun päätit poistua?
älkää kaatako piimäpurkkia porstuassa mennessänne