Lumikki on vähän nirso neiti isoksi koiraksi. Nyt hänellä on HK:n sikanauta jauhelihaa ja minun jämät kinkku/juusto/älysti oivariinia croissant. Vitsi että hän on ihana, olen rakastunut koiraan 

Uutiset:
Vieras0395


Näyttää hyvää esimerkkiä

Vieras0395


Näyttää hyvää esimerkkiä
Tänään on eläinten päivä. Muistakaa lemmikkejänne tänään mukavilla herkkupaloilla.Varsinkin kotosohvalla loikoilevia porsaita!
Riippuu miten porsasta on kohdeltu. Porsas osaa ilmaista itseään dramaattisen yliampuvasti.Tänään on eläinten päivä. Muistakaa lemmikkejänne tänään mukavilla herkkupaloilla.Varsinkin kotosohvalla loikoilevia porsaita!
Onko se porsas sisäsiisti? Tai sinä siis.
Vieras0395


Näyttää hyvää esimerkkiä
Haluaisin olla ylidramaattinen possu, oikeastaan leffan aihe.Aivan, niitäkin on.Tänään on eläinten päivä. Muistakaa lemmikkejänne tänään mukavilla herkkupaloilla.Varsinkin kotosohvalla loikoilevia porsaita!
MariaEnkeli







Lähellä täydellisyyttä
Aivan, niitäkin on.Tänään on eläinten päivä. Muistakaa lemmikkejänne tänään mukavilla herkkupaloilla.Varsinkin kotosohvalla loikoilevia porsaita!

MariaEnkeli







Lähellä täydellisyyttä
^minipossu lemmikiksi!?

MariaEnkeli







Lähellä täydellisyyttä


Cece






Saisi mikroaaltouunilla pillua
Ppelto



Nauttii muiden arvostusta
^^
Mä muistan kanssa. Eikö korkeajännityksestäkin ollu joku seksi versio?
Jonnet ei varmaankaan muista mutta löytyykö foorumilta setämiehiä taikka tätinaisia jotka ovat nuorena lueskelleet Karzan-sarjakuvalehtiä?

Tiia





Rakastajien aatelia