Keskustelua paikkakunnittain > Etelä-Suomi

Hyvinkää

<< < (2/4) > >>

Jukkis1:
Todellakin suosittelen! Yritän tässä hillitä itseäni, etten nyt ihan heti varaisi uutta aikaa. Siinä mielessä huono juttu kun lähikaupassa käydessä voi poiketa ostamassa myös seksiä. Pidemmät reissut vaatii aina enemmän suunnittelua.

Oli posliini mutta pimperon lipittely jäi seuraavaan kertaan allekirjoittaneen oma-aloitteisuuden puutteesta johtuen. Näinollen suuseksisuojan käytöstä en osaa sanoa mitään. Itse vetelen paljaalla kielellä tai sitten en ollenkaan.

Suihinotossa kivointa oli sen kesto. Pitkään ja hartaasti rytmiä vaihdellen. Ei mitään syväkurkkua tms. Joskus itsekin ihmettelen miten joskus suikkari kumilla ei tunnu oikein miltään ja jonkun toisen kanssa tuntuu vähän liiankin hyvältä. Varmaan kumin paksuus yms ominaisuudet vaikuttaa. Yritän aina mennä samoilla asetuksilla tapaamiseen, eli muutama päivä laukeamatta.

Mutta siis menen varmasti uudestaan tarkentamaan näitä kokemuksia lähiaikoina. 🙂

C.G.E. Bannerheim:
Jos ei haittaa että kämppä oli kuin pommin jäljiltä, KPH pimeä ja likainen, niin mikäs siinä.

Jukkis1:

--- Lainaus käyttäjältä: C.G.E. Bannerheim - Toukokuu 26, 2023, 11:02:38 ---Jos ei haittaa että kämppä oli kuin pommin jäljiltä, KPH pimeä ja likainen, niin mikäs siinä.

--- Lainaus päättyy ---

Niin no, olihan siinä lattialla sängyn vieressä imuri levällään… Vaan eipä tuo haitannut kun keskityin vallan muihin asioihin. 🙂 Kylppärissä en käynyt kun tulin suoraan kotoa suihkusta ja sinne myös palasin suihkuttelemaan.

C.G.E. Bannerheim:
Myös täältä löytyy https://www.seksisaitti.net/index.php/topic,4260.0.html

Entto:

--- Lainaus käyttäjältä: C.G.E. Bannerheim - Toukokuu 26, 2023, 11:02:38 ---Jos ei haittaa että kämppä oli kuin pommin jäljiltä, KPH pimeä ja likainen, niin mikäs siinä.

--- Lainaus päättyy ---
On vaihtanut osoitetta, ei ollut uudessa kämpässä tuommoista - tai riippuu tietysti vaatimustasosta.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Siirry pois tekstitilasta