Viihde ja kevennykset > Kaatopaikka

Meni ohi aiheen (Off Topic)

<< < (20/122) > >>

Aurora Mature:
Näin sinä väität, vuodesta toiseen.
Minä en ole pyytänyt poistamaan mitään, jutut poistuu koska sinä vaan jauhat omaa samaa ikiaikaista paskaasi.

Pikku Azza. Kaikki ei ole totta mikä netissä lukee. Ja vaikka käyt ns anonyyminä hutsulla - hänellä on varmasti kuva sinusta. Etkö huomannut miten hän piti kännyä?

Azazello:
Toivottavasti modet eivät poista tuota, tällaiset tiedot riskitekijöistä on turskille tärkeää. Mikäli poistetaan niin tämä foorumi menettää merkityksensä.

Aurora Mature:
Ai ei poista mitä, rakas Azza. Etkö tiennyt että kaikki hutsut ottaa kuvan jokaisesta turskasta joka soittaa prepaidista?

Azazello:
Kerro lisää, tosin sinun uskottavuutesi ei oikein ole parhaimmasta päästä. Turhaan yrität levittää tätä epäilyä keventääksesi ihmettelyä omaa toimintaasi kohtaan. Nice try anyway 🤣

Aurora Mature:
Tiedän että persuuksissasi on kylmä hiki. Voin puhua totta tai tarua. Tämä on internet. Montako video-ovipuhelinta olet näissä merkeissä kohdannut ( en usko että yhtäkään, koska azza hutsuilee vain mielikuvituksissaan)? Jokaisesta on jäänyt sun naama muistiin. Ja miten hutsu piti kännyä kun tulit sisälle? Sillee että olet tunnistettavissa pilvipalvelussa jos jokin menee väärin.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Siirry pois tekstitilasta