Palailevat trauma mämmistä päiväkodin ajoista alkaen. Yök en syö vieläkäön
No höh. Meidän pitäisi luoda uusia kivoja muistoja sulle mämmistä.
Sun tarvii varmaankin jotenkin saada mun mämmikammo katoamaan😎
Uutiset:
Palailevat trauma mämmistä päiväkodin ajoista alkaen. Yök en syö vieläkäön
No höh. Meidän pitäisi luoda uusia kivoja muistoja sulle mämmistä.

Vieras0140





Rakastajien aatelia

Vieras0140





Rakastajien aatelia
Taas mietityttää, mutta sain ekan munakuvan sähköpostiin.Ikäänkuin traileri Turskien juhannuskalenterista?![]()
Taas mietityttää, mutta sain ekan munakuvan sähköpostiin.![]()
Entto







Lähellä täydellisyyttä
Vieras1703



Nauttii muiden arvostusta




Vieras0068



Nauttii muiden arvostusta
Tuli tytöltä viesti, että illalla olisi pimpsaa tarjolla jos vain kiinnostaa ja kiinnostaahan se. Mutta mä jo itselleni lupasin, että tapaan vain vakkaria näinä aikoina. Nyt lähitunteina käydään kyllä hengen ja lihan taistelu🙂
Venla








Foorumihierarkian huipulla
Miten biisoni kohtaa hiekkamyrskyn?
Biisoni kohtaa hiekkamyrskyn kävelemällä suoraan sitä kohti. Vaikka hiekkaa menee silmiin ja suuhun, on myrsky nopeammin ohi, kun menee sitä vastaan eikä koita juosta pakoon. Talous ja menestyminen on mitä suuremmin myös psykologiaa. Maailma jarruttaa, jos me kaikki jarrutamme.
Isoa viisautta on palata poikkeusoloista nopeasti normaaliin. Muistaa, miten ajattelimme kasvu edellä ja pidimme pyörät pyörimässä.
Jotain aina muuttuu tällaisissa hetkissä, osa pysyvästi. Miten muutumme niin, että uskallamme mennä kohti parempaa rohkeasti ja ihan heti, kun se on mahdollista?


