Viihde ja kevennykset > Kaatopaikka

Mikä vitutti tänään?

<< < (539/544) > >>

Viveca:
Ja vtutus vaan syvenee, vuoden takainen Oulun ja Rovaniemen peruutusrumba saa toisintonsa. Ensin oli lähes loppuunvarattu kahta aikaa lukuunottamatta, nyt on sit enää kaksi asiakasta jäljellä. Tämän muistan ensi vuonna ja ajan ohi pysähtymättä.

Nuppu78:
Flunssa...ois kaikkee kivaa tiedossa ja tämä paskiainen nyt sitten löi mulle voittavan arvan käteen...en tykkää!!! 🤧🤬

jan#91:
^ Pikaista paranemista  :kiss:

Johannyton:
Työnantaja ajoi firman katolleen ja potkut perseeseen  >:(

dueerre:

--- Lainaus käyttäjältä: Viveca - Elokuu 26, 2025, 07:39:57 ---Ja vtutus vaan syvenee, vuoden takainen Oulun ja Rovaniemen peruutusrumba saa toisintonsa. Ensin oli lähes loppuunvarattu kahta aikaa lukuunottamatta, nyt on sit enää kaksi asiakasta jäljellä. Tämän muistan ensi vuonna ja ajan ohi pysähtymättä.

--- Lainaus päättyy ---

Naisen tarvetta varmaan kuitenkin molemmissa kaupungeissa. Vitutus ihan aiheellinen, kitukoot miehet siellä paineissaan.
Todella törkeää käytöstä asiakkailtasi. Tampereella tuntuu löytyvän paljon kiimaisia ja puutteessa jatkuvasti riutuvia miehiä. Aivan vaan tiedoksi Sinulle Viveca. Tarvitsevat varmaan siellä hyvin paljon apuasi. :sheep: :sheep: :sheep:

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Siirry pois tekstitilasta