Viihde ja kevennykset > Kaatopaikka
Mikä vitutti tänään?
Stinde88:
Vituttaa eniten se kun auttaa naista hädässä. Mutta ei pidä lupauksiaan kun yrittää saada jotain vastakaikua sille kaikelle jota on tehnyt sen eteen. Taas tuli muistutus nähtävästi ihmiset osaavat käyttää toisia ihmisiä hyväkseen... taidan taas mennä maanalle piiloon. Kun tuntuu että aina kun tekee jollekin jotain hyvää niin mä saan vaan ohareita ja lupauksia takaisin.
samuel:
Tänään vituttaa se, että eräs all time suosikki hupsukka poikkeaa pitkän tauon jälkeen kulmilla ja näyttää siltä, että ei saada aikatauluja kohtaamaan.
dueerre:
Ne ahdasmieliset, jotka yrittävät estää ja kieltää kaikki seksityöntekijöiden palvelukset.
Onneksi kaikki seksityöntekijät ovat täysin toista mieltä pitäen aktiivisesti toimintaansa yllä. He ymmärtävät meidän miesten ainaiset tarpeemme tukien, innostaen ja kannustaen meitä. Näin pitää aina olla, kiitos kaikki palveluntarjoajat.
Jatkakaa tärkeää työtänne meidän miesten iloksi tarpeemme tiedostaen joidenkin vastustuksesta huolimatta. :sheep: :sheep: :sheep:
Lifti:
Syksy....onneksi on vitusti rahaa niin voi ostaa kaikenlaista mikä vääntää mielialaa hilpeäksi. Sekin vituttaa että tänään saan taas viikon rahat kirjekuoressa....minne helvettiin ehdin sen kaiken kuluttamaan kun ensi viikolla se taas tunkee kirjekuorta kainaloon
Ribbeli:
Ne,jotka täällä saitilla valittavat joutavanpäiväisistä asioista.
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta