Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Hieronta vs escort  (Luettu 827 kertaa)

Poissa pikkarain

  • Newbie
  • Viestejä: 35
  • * Kelpo kaveri
Hieronta vs escort
« : eilen kello 11:10:51 »
Käytättekö molempia palveluja? Preferoitteko jompaa kumpaa? Mulle monesti se alun lämmittely hieronnan muodossa on se millä oikeaan moodiin pääsee oikein kunnolla, jossain tusinathaikkuloissa voi tietty laatu vaihdella tämän suhteen merkittävästikin ja se on homman miinus. Mielellään siis full service eli hommat loppuun asti. Hyvä hupakko ilman hierontaa ja suoraan asiaan on poikaa sekin aina silloin tällöin, mutta kyllä usein mulla viisari värähtää tuohon hieromon puolelle.

Poissa Morjens

  • Sr. Member
  • Viestejä: 1391
  • **** Nauttii muiden arvostusta
Vs: Hieronta vs escort
« Vastaus #1 : eilen kello 13:17:45 »
Molempia.
Vaikka thaipaikkojen hierontaa sanotaan lääppimiseksi, niin sitten tykkään lääppimisestä.
Se on vähän kuin esileikkiä ja pidän siitä kosketuksesta.

Mutta kuten sanoit niin löytyy näitä tusinapaikkoja, joissa hieronta on täysin naurettavaa pelleilyä ja näitä osaa jo vähän kartella.

Nyt kuitenkin ollut niin tiuha tahti että pakko budjetti ja käytännön syistä jättää se hieronta välillä kokonaan välistä, koska pitää tyytyä puolen tunnin aikoihin ja niissä hieronta kestää  20min ja vajaa 10 min jää sitten muuhun.

Pari viime kertaa on siis menty pelkällä seksillä. Puolessa tunnissa ehtii hyvin touhuilla vaikka mitä ja säästyy vielä se hieronnan hinta.

Tunnin aika johon kuuluu molemmat olisi tietysti parasta.
Pienten yksityiskohtien rakastaja.

Poissa Morjens

  • Sr. Member
  • Viestejä: 1391
  • **** Nauttii muiden arvostusta
Vs: Hieronta vs escort
« Vastaus #2 : eilen kello 13:20:03 »
Paitsi viimeksi kävin pelkässä hieronnassa.
Pienten yksityiskohtien rakastaja.

Poissa sami40

  • Jr. Member
  • Viestejä: 67
  • * Kelpo kaveri
Vs: Hieronta vs escort
« Vastaus #3 : tänään kello 08:38:54 »
itsellä kun on tullut kantapaikoiksi seinäjoen rajatiellä (piling) ja vaasan vöyrinkadulla (warapond) .niin nämä tytöt tuntuu ymmärtävän hyvin et joskus haluaa pelkkää seksiä ja joskus pitkän kaavan mukaan hieronnan ja seksin👍on tullut otettua joskus pelkän hieronnanki kun on siltä tuntunu😉näissä paikoissa on kiva käydä kun ei tule sitä liukuhihna tunnetta ja aina on saanut hyvän palvelun ja pois lähtiessä on jäänyt kiva tunne :inlove: