Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: "kiltti söpö neiti" Belindaade  (Luettu 3838 kertaa)

Poissa Tiffert

  • Newbie
  • Viestejä: 25
  • * Kelpo kaveri
"kiltti söpö neiti" Belindaade
« : Tammikuu 13, 2026, 15:54:05 »
Tapasin Belindaaden jo kuukausia sitten, mutta koska tyttö yhä aktiivisesti ilmoittee itsestään Vantaan listalla ja raporttiakaan ei  aiemmin ole, niin tekaistaanpa sellainen.
Itselläni tapaaminen oli hyvin kaksijakoinen. Seksi itsessään oli hyvää ja todella nautinnollista tyttöystävä meininkiä, mutta sitten oli se toinen puoli. Jäätävää sekoilua tapaamista järjestellessä. Kotikäynti toteutui lähes kaksi tuntia sovitusta erinäisten selitysten saattelemana, vaikka alustavat keskustelut piti olla selvät jo edellisenä päivänä. Tapaamispäivänä viestejä jouduttiin lähettämään kuitenkin kymmennittäin ennen kuin pt saatiin kylään. Myös selitykset kuullostivat melko lennokkailta ja itselle jäi vaikutelma elämänhallinnan haasteista. Kiinnostaisi nyt kuulla minkälaisia kokemuksia muilla on hänestä.

Poissa exhobo

  • Full Member
  • Viestejä: 182
  • * Kelpo kaveri
Vs: "kiltti söpö neiti" Belindaade
« Vastaus #1 : Tammikuu 14, 2026, 16:44:56 »
Jokunen kik-viesti eikä tullut yhtään valmiimpaa, välillä pitkään hiljaista kunnes joku moikka viesti.... luovutin toivottomana.
Too late to feel sorrow
Too late to feel pain
I'm just an old hobo

Poissa Ituhippi

  • Full Member
  • Viestejä: 209
  • * Kelpo kaveri
Vs: "kiltti söpö neiti" Belindaade
« Vastaus #2 : Tammikuu 15, 2026, 12:34:54 »
Jokunen kik-viesti eikä tullut yhtään valmiimpaa, välillä pitkään hiljaista kunnes joku moikka viesti.... luovutin toivottomana.
Mulla sama kokemus

Poissa Waverunner

  • Full Member
  • Viestejä: 402
  • * Kelpo kaveri
Vs: "kiltti söpö neiti" Belindaade
« Vastaus #3 : Tammikuu 15, 2026, 15:19:57 »
Mulla ihan ok kokemus, jossain airbnb kämpässä Myyrmannin vieressä nähtiin, oli pukeutunut naisellisesti, meikkiä oli reippaanpuoleisesti.

Ihan ok suikkarin antoi, ei mitään hypetyksen arvoista mutta selvästi oli sellainen miellyttämishaluinen daami.

Tapaaminen järjestyi ilman minkäänlaista sähläystä (hänen puoleltaan siis), itse taisin enemmän sekoilla kun en heti löytänyt rappua.

Poissa Peku2024

  • Newbie
  • Viestejä: 4
  • * Kelpo kaveri
Vs: "kiltti söpö neiti" Belindaade
« Vastaus #4 : tänään kello 08:46:37 »
Nykyisin tyttö ottaa vastaan pähkinärinteessä. Tuntuu aikataulut hänellä paljon heittävän. Tämä tyttö saa varmaan paljon asiakkaita kun ei sängyssä kumiakuluteta  :inlove:

Poissa KallioKettu

  • Jr. Member
  • Viestejä: 66
  • * Kelpo kaveri
Vs: "kiltti söpö neiti" Belindaade
« Vastaus #5 : tänään kello 09:14:26 »
Juttelin 2kk sitten niin silloin tapaaminen olisi ollut kannelmäessä. En tavannut kun kommunikointi oli jotenkin sekavaa ja tuntui että en tiedä mitä sieltä kämpästä löytyy. Hinnasto oli kyllä selkeä ja myös B-rappu olisi ollut avoinna. Ehkä suuhoidolla aloittaisin jos tapaisin. Pähkinärinne on kyllä niin off road itselle että jään odottamaan muiden tutkimusmatkailijoiden raportteja.