Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Passion Anne  (Luettu 5517 kertaa)

Poissa Kaaleppi81

  • Newbie
  • Viestejä: 9
  • * Kelpo kaveri
Passion Anne
« : Heinäkuu 03, 2025, 18:18:57 »
Onko tästä RE ilmoittelevasta kroaatista kokemusta kenelläkään? Hyvät rapsat mutta kaikki aika uusilta käyttäjiltä jä vähän omituista suomenkieltä parissa niistä niin vähän mietitytää niiden aitous.

Poissa Kalamaja

  • Full Member
  • Viestejä: 141
  • ** Piristää muiden päivää
Vs: Passion Anne
« Vastaus #1 : Heinäkuu 03, 2025, 18:38:56 »
Onko tästä RE ilmoittelevasta kroaatista kokemusta kenelläkään? Hyvät rapsat mutta kaikki aika uusilta käyttäjiltä jä vähän omituista suomenkieltä parissa niistä niin vähän mietitytää niiden aitous.

Passion Annesta löytyy tarinaa tältäkin foorumilta nimillä Anne Cherry ja Bryana Andrewa. Vanhemmat profiilit poistuneet varmaan negatiivisten arvostelujen myötä. Kiinnitin samaan asiaan huomiota kuin sinäkin, että osa arvosteluista vaikuttaa vahvasti tekaistuilta mainitsemistasi syistä.

Poissa Blain

  • Hero Member
  • Viestejä: 836
  • **** Nauttii muiden arvostusta
Vs: Passion Anne
« Vastaus #2 : Heinäkuu 05, 2025, 10:03:25 »
Kuvat ovat erittäin rajusti käsiteltyjä.
Ei ole puoltakaan niin hyvännäköinen kuin kuvissa.

Ei hymyile lainkaan, toimittaa robottimaisesti.

Poissa Urpo69

  • Newbie
  • Viestejä: 21
  • * Kelpo kaveri
Vs: Passion Anne
« Vastaus #3 : Heinäkuu 06, 2025, 23:17:34 »
Annen luona kävin eräänä sateisena päivänä
Jutteli kyllä mutta katsekontaktia ei saanut
Nätti ainakin omasta mielestä

Meinasi tuleminen olla lähellä jo kun vatkasi käsin melko kauan
Perus ok

Poissa ThomasDundee

  • Sr. Member
  • Viestejä: 1341
  • ****** Rakastajien aatelia
Vs: Passion Anne
« Vastaus #4 : Helmikuu 09, 2026, 22:55:47 »
Kävin tämän luona eilen. Vähän ristiriitaiset fiilikset jäi. Tykkäsin ja en.
Kuvat kyllä täsmäävät, ainakin nykyisessä ilmossa olevat. Oikein nätti ja hyväkroppainen pieni tyttö. Mutta vakavan oloinen.
Olin myös pannut merkille rapsat, joista jo ennen tapaamista mietin, ovatkohan aitoja. Monet keskenään epäilyttävän samanlaisia, yhden rapsan nimimerkeiltä, joiden nikit jotenkin outoja ei-suomalaisen oloisia. Rapsoissa toistuvat ylistykset ystävällisyydestä, rentoudesta, kiireettömyydestä, hyvästä englannin kielen taidosta ja erittäin hyvästä suihinotosta.
Näistä viimeinen kohta oli kyllä paikkansapitävä.

Olin tällä kertaa hakemassa nimenomaan OWO+CIM -komboa yhdistettynä kiireettömään tapaamiseen, ja tämän tytön palveluvalikoima vaikutti siihen sopivalta. Asunto oli siisti ja saavutettavuus ihan ok. Pikaisen suihkun jälkeen hän ohjasi minut selälleni sängylle, kehotti ottamaan mukavan rennon asennon ja kertoi lyhyesti mitä tuleman pitää: Ensin hän ottaisi suihin ja antaisi minun nopeasti laueta suuhun. Sitten luvassa olisi lyhyt rentouttava hieronta, minkä jälkeen toinen kierros. Tämähän sopi minulle mainiosti, vaikka tiesin kyllä etukäteen että toinen laukeaminen tunnin ajalla ei minun kohdallani ole todennäköistä.
Suihinotto olikin todella hyvää. Se oli nopeatahtista ja hän käytti kättä välillä, mutta tuntuma suussa oli todella hyvä. Hän käytti jotenkin kieltä kullin alapinnalla juuri oikealla tavalla, yhdistettynä juuri sopivaan alipaineeseen, minkä vain hyvin harva osaa. Vaikka hieman rauhallisemmasta tahdista olisin tykännyt vielä enemmän, tämä oli silti todennäköisesti paras koskaan kokemani suihinotto. Laukesin nopeasti.
Hieronta oli myös jotenkin nopealiikkeistä. Oikeastaan kaikki hänen liikkeensä olivat nopeita. Hieronnan jälkeen hän imi nopeasti kullini uudestaan kovaksi, asetti kortsun paikalleen, otti sen heti pois ja asetti tilalle isompikokoisen, joka istuikin paljon paremmin, nousi ratsaille reverse-asentoon ja tässäkin hänen liikkeensä olivat nopeita. Seisokki ei kovin hyvin kestänyt toisella kierroksella, mikä oli minun kohdallani täysin odotettavissa. En tiedä ottiko hän tästä nokkiinsa, vaiko siitä, että mainitsin, puoliksi vitsinä, hänen nopeista liikkeistään. Joka tapauksessa, tapaaminen loppui vähän viileisiin tunnelmiin, ja poistuessani oli vähän ristiriitaiset fiilikset.

Samana iltana sain häneltä erikoisen wa-viestin, jossa hän kysyi voisinko kirjoittaa hänestä RE:hen positiivisen rapsan ja lupasi hyvitystä seuraavalla kerralla, jos ylipäätään haluaisin tavata vielä uudelleen. Vastasin hänelle, että ei mitään hätää, tapaaminen oli oikein hyvä ja suihinotto parasta mitä olen ikinä saanut, mielelläni haluaisin kokea sen uudelleen ja mielelläni kirjoittaisin rapsan. Ja niin tein.

Mutta tapaisinko hänet uudelleen? Kyllä tapaisin ja olen päättänytkin tavata, heti kun seuraava tilaisuus koittaa. Sen tajunnan räjäyttävän suihinoton CIM:llä haluan nimittäin kokea uudelleen. Ehkä seuraava tapaaminen tulee olemaan vieläkin parempi, kun ensitapaamisen jännitystä ei ole.

Mutta jos kiireetöntä GFE-henkistä hipsuttelua, halailua ja pusuttelua kaipaa, niin sitä pitää etsiä muualta.
Totesin myös, että osa rapsoista on varmasti feikkejä.






« Viimeksi muokattu: Helmikuu 09, 2026, 23:02:09 kirjoittanut ThomasDundee »

Poissa ThomasDundee

  • Sr. Member
  • Viestejä: 1341
  • ****** Rakastajien aatelia
Vs: Passion Anne
« Vastaus #5 : Helmikuu 10, 2026, 12:27:15 »
Minulta jäi muuten mainitsematta sellainen erikoinen yksityiskohta, että tapaamisen lopuksi, minun pukiessa vaatteita päälle, hän puhdisti silmälasini, täysin oma-aloitteisesti ja kysymättä minulta. En oikein tiedä mitä ajatella tästä ja pitäisikö tätä pitää positiivisena eleenä. Kyllä kai. Ja kiitin kyllä.
« Viimeksi muokattu: Helmikuu 10, 2026, 12:29:05 kirjoittanut ThomasDundee »

Paikalla Morjens

  • Hero Member
  • Viestejä: 867
  • ** Piristää muiden päivää
Vs: Passion Anne
« Vastaus #6 : Helmikuu 10, 2026, 14:06:17 »
Minulta jäi muuten mainitsematta sellainen erikoinen yksityiskohta, että tapaamisen lopuksi, minun pukiessa vaatteita päälle, hän puhdisti silmälasini, täysin oma-aloitteisesti ja kysymättä minulta. En oikein tiedä mitä ajatella tästä ja pitäisikö tätä pitää positiivisena eleenä. Kyllä kai. Ja kiitin kyllä.

Vau, pitäisin minä ainakin.
Mitä papimpi, sitä pahempi.

Poissa tunnuksena Sinatra

  • Hero Member
  • Viestejä: 901
  • ***** Huikea tyyppi
Vs: Passion Anne
« Vastaus #7 : Helmikuu 10, 2026, 16:49:28 »
Minulta jäi muuten mainitsematta sellainen erikoinen yksityiskohta, että tapaamisen lopuksi, minun pukiessa vaatteita päälle, hän puhdisti silmälasini, täysin oma-aloitteisesti ja kysymättä minulta. En oikein tiedä mitä ajatella tästä ja pitäisikö tätä pitää positiivisena eleenä. Kyllä kai. Ja kiitin kyllä.

Todella hyvä rapsa, ja tuo silmälasien puhdistushan oli aivan mahtava ele, itse ainakin arvostaisin!

Poissa ThomasDundee

  • Sr. Member
  • Viestejä: 1341
  • ****** Rakastajien aatelia
Vs: Passion Anne
« Vastaus #8 : eilen kello 14:47:52 »
Kävin eilen Passion Annen luona uudelleen, ja tapaaminen oli parempi kuin ensimmäinen. Ehkä siksi, että tiesin etukäteen millainen hän on ja millaista palvelua on odotettavissa. Tällä kertaa olin, ensimmäistä kertaa koskaan, valinnut 45 minuutin mittaisen tapaamisen.
Noin tuntia ennen sovittua aikaa hän laittoi viestiä että sopiiko jos siirretään aikaa 30 min eteenpäin ja se sopi minulle.
Owo+cim oli tälläkin kertaa ensisijainen toiveeni, ja tämä toteutettiin heti tapaamisen aluksi nopeasti. Suikkarin tuntuma oli tälläkin kertaa niin hyvä, että ei kestänyt kauan.
Siistiytymisen jälkeen hän kysyi luulenko että pystyisin laukeamaan toisen kerran. Sanoin että en usko, ja siksi otinkin tällä kertaa vain 45 min tapaamisen. Joka tapauksessa tarvitsisin riittävän tauon saadakseni uuden erektion, mutta voidaan yrittää jos aikaa jää. Hän sanoi että minulta tulee enemmän spermaa kuin keneltäkään muulta hänen asiakkaaltaan, ja hänen on siksi vaikea kuvitella että mitään olisi enää jäljellä toista kierrosta varten (Tämä johtunee siitä, että CIM-hommiin menen mielellään mahdollisimman suuren lastin kanssa, se mielestäni kuuluu jotenkin pervolla tavalla asiaan, jotta kokemus olisi mahdollisimman täydellinen).
Hän ehdotti, että antaisi minulle hieronnan. Tämä sopi minulle oikein hyvin, ja oli oikeastaan ollut ajatuksenikin. Loppuaika menikin mukavasti siinä, hänen nopealiikkeisestä, aika voimakkaasta hierontatekniikasta nauttien, ja jutustellen. Tämä tapaaminen ei siis sisältänyt yhdyntää.
Jossain vaiheessa kysyin kuinka paljon aikaa on jäljellä, hän sanoi että aika meni jo, mutta se ei haittaa, mitään kiirettä ei ole. Saisin rauhassa käydä suihkussa ja pukeutua. Hän tarjosi myös lasin vettä.

Kyllä minä tästä tytöstä tykkään, ja minun mielestäni hän on nätti. Hänen kasvonsa ovat ehkä jotenkin tuiman näköiset ja ikäänkuin peruslukemilla koko ajan, mikä saattaa antaa vaikutelman töykeydestä. Mutta tämän kuoren läpi kun katsoo, niin oikein herttainen, ystävällinen ja palvelualtis tyttö siellä on. Hän teki koko ajan parhaansa minua miellyttääkseen, huomioi toiveeni, eikä missään vaiheessa sanonut mitään epäystävällistä. Hän puhuu paljon, erikoisella englannilla, välillä vaikeaselkoisesti niin että pitää vähän skarpata ymmärtääkseen. Hän myös liikkuu paljon ja nopeasti, ei juurikaan ole paikoillaan, mikä saattaa antaa harhakuvan kiireen tunnusta. Tästä ei kuitenkaan ole kyse. Hän ei missään vaiheessa hoputtanut, kysyttäessä hän vain ystävällisesti sanoi että aika on mennyt jo, mutta ei mitään kiirettä.

Tämä pt on omanlaisensa ja minä tykkään. Hänellä on omat rajansa ja palvelunsa joita hän tarjoaa ja joissa hän todellakin on hyvä. Niistä kannattaa nauttia ja ne ovat kyllä hintansa arvoisia. Pitää vain muistaa että suutelu ja muut GFE-elementit eivät tähän kuulu, niitä pitää etsiä muualta.

Sain tällä kertaa lähtiessä jopa pienen hymyn ja halauksenkin. Kotona huomasin takissani jotain mikroskooppisen pientä kimalletta, glitteriä, joka ei näytä lähtevän pois. Sen on pakko olla peräisin siitä halauksesta. Hänellä taisi olla meikissä jotain glitteriä.

Tästä tapaamisesta jäi hyvä mieli.



 


Poissa mr778

  • Newbie
  • Viestejä: 5
  • * Kelpo kaveri
Vs: Passion Anne
« Vastaus #9 : tänään kello 16:07:24 »
Kuvat ovat erittäin rajusti käsiteltyjä.
Ei ole puoltakaan niin hyvännäköinen kuin kuvissa.

Ei hymyile lainkaan, toimittaa robottimaisesti.

Samankaltaiset fiilikset, eikä suikkari minusta hehkutuksen arvoinen ollut vaan aika keskivertoa. Kättä käytettiin reilusti muutaman imun jälkeen ja toisto. Arvostelua pyydettiin että seuraavalla kerralla voidaan huomioida tapaamisessa mutta ei tuon yhden kerran jälkeen jäänyt fiilistä että haluaisin uudestaan mennä.

Poissa Blain

  • Hero Member
  • Viestejä: 836
  • **** Nauttii muiden arvostusta
Vs: Passion Anne
« Vastaus #10 : tänään kello 16:41:02 »
Se hänen reverse cowgirl on lähinnä kivulias. Ei mun juttu yhtään.
Muistaakseni sääriluunsa painoivat omaa reisilihastani vasten ja sattui aika hitosti. Vituttaa noi pornofilmiasennot muutenkin.

Muutenkin likka on liian juniori omaan makuuni eli kasvoista liian nuoren näköinen.

Mut se, että kasvot ovat kuin kiveä eikä mitään hymynväreitä yms saa irti millään ilveellä...se on mulle pahin turn-off.
Ilmeettömyydestä tulee myös fiilis, etten ole millään tasolla haluttua seuraa.

Helposti katselen himassa vaikka jotain sarjaa kuin otan uusinnan hänen kanssaan.



« Viimeksi muokattu: tänään kello 16:43:51 kirjoittanut Blain »

Poissa PeTre

  • Full Member
  • Viestejä: 325
  • *** Näyttää hyvää esimerkkiä
Vs: Passion Anne
« Vastaus #11 : tänään kello 18:00:51 »
Se hänen reverse cowgirl on lähinnä kivulias. Ei mun juttu yhtään.
Muistaakseni sääriluunsa painoivat omaa reisilihastani vasten ja sattui aika hitosti. Vituttaa noi pornofilmiasennot muutenkin.

Muutenkin likka on liian juniori omaan makuuni eli kasvoista liian nuoren näköinen.

Mut se, että kasvot ovat kuin kiveä eikä mitään hymynväreitä yms saa irti millään ilveellä...se on mulle pahin turn-off.
Ilmeettömyydestä tulee myös fiilis, etten ole millään tasolla haluttua seuraa.

Helposti katselen himassa vaikka jotain sarjaa kuin otan uusinnan hänen kanssaan.

Heated rivalrya?  :blowjob: