Tämän ketjun luulisi olevan kaikista tasa-arvoisin ja avoin kaikille mielipiteille - not
Uutiset:
Onneksi tämä nykyään kestää kuukauden. Jostakin syystä en ole ennen huomannut kuinka hienoa on heittää löylyä facessa. Sain vuorokaudessa 84 vihaista kommenttia kun tasa-arvon nimissä ehdotin että heinäkuussa pidetään hetero-pride kuukausi.
Tästä tulee ihqu kuukausi
Morgan Kane
Kelpo kaveri
Homotukset tuputtajat ovat fanaattisempia. Ja heillä on enemmän aikaa öyhötykseensä, ei työt paina...Onneksi tämä nykyään kestää kuukauden. Jostakin syystä en ole ennen huomannut kuinka hienoa on heittää löylyä facessa. Sain vuorokaudessa 84 vihaista kommenttia kun tasa-arvon nimissä ehdotin että heinäkuussa pidetään hetero-pride kuukausi.
Tästä tulee ihqu kuukausi
Helsingissä järjestettiin aikoinaan jokin hetero pride-marssi, mutta se taisi jäädä yhteen kertaan, kun osallistujia ei juuri ollut.
Totesvat hyödyttömyyden
Huomasin saman. Sinne oli jaksanut mennä 21 ihmistäOnneksi tämä nykyään kestää kuukauden. Jostakin syystä en ole ennen huomannut kuinka hienoa on heittää löylyä facessa. Sain vuorokaudessa 84 vihaista kommenttia kun tasa-arvon nimissä ehdotin että heinäkuussa pidetään hetero-pride kuukausi.
Tästä tulee ihqu kuukausi
Helsingissä järjestettiin aikoinaan jokin hetero pride-marssi, mutta se taisi jäädä yhteen kertaan, kun osallistujia ei juuri ollut.
Tosin tällä kertaa liput Stockmannin salkoon liehumaan Tuumaat terävästi
Totesvat hyödyttömyyden
Niin että heterot ovat sitten mielestäsi hyödyttömiä? Vai mitä, Tero?

