Onko tyttö varmasti täysin itsenäinen tekijä? Tekisi mieli käydä, mutta jännittää vähän, että onko paritettu.
Uutiset:
oli muuten ostanut tuhannen kortsun säkin.näyttikin sen mulle
Näemmä uudella numerolla, mutta tuskin uusilla kujeilla
Tällaiset suuret persoonallisuudet tekevät harrastuksesta harrastamisen arvoista.
tänään Paloma oli poikkeuksellisen ärtyneellä tuulella. Tapaamisen lomassa hän pakkaili kamojaan ja ilmoitti lähtevänsä vielä illalla muutaman kuukauden lepolomalle latautumaan.
No, jos vanhat merkit pitävät paikkansa hän on Suomessa ennen kuin huomaakaan. Mutta minun osaltani sanoisin että kiitos ja kumarrus. Kannan silti aina muistoissani kohtaamisiamme, vaikkapa helteisellä punavuorelaisella kadulla, jolta tulit hakemaan minua "näyttävissä" vaatteissa
Tällaiset suuret persoonallisuudet tekevät harrastuksesta harrastamisen arvoista.
Minulle hän itse asiassa sanoi, että lähtee maanantaina pois Suomesta eikä palaa enää ikinä. Ja sitä hän toisteli monta kertaa pitkin tapaamistalomassa.