Keskustelua paikkakunnittain > Helsinki/pääkaupunkiseutu

Paloma, plastic doll

<< < (64/70) > >>

Ratto_Poika:

--- Lainaus käyttäjältä: antero pee - Tammikuu 14, 2025, 10:32:12 ---
--- Lainaus käyttäjältä: Taika Jim - Tammikuu 14, 2025, 10:16:55 ---
--- Lainaus käyttäjältä: Spuge - Tammikuu 13, 2025, 18:00:18 ---Tekeekös tää bj ilman kumia?
Mites Annelin puoli?

--- Lainaus päättyy ---

Tottakai imee kyrpää ilman kumia. DT paljaalla on huippu. Anaaliseksi ei kuulemma ole suosikki, mutta periaatteessa kai tekee (en ole kokeillut). Käypä kokeilemassa 😄🫡

--- Lainaus päättyy ---

Hyvä mimmi imemään ja ottaa oma-alotteisesti syvälle kurkkuun (ja jaksaa tehdä sitä pitkän aikaa). Owosta taitaa pyytää vähän extraa.

--- Lainaus päättyy ---

Tämä on ihan päivästä, ajasta ja varmaan kuun asennosta kiinni. Kaksi kertaa tavannut, toisella kerralla mitään kyselemättä kumihuppu päälle, ja toisella kerralla kohtelias kysymys haluanko ilman kumia mielummin. Molemmilla kerroilla summa sama, eikä ollut ennakkoon owosta puhetta. Kumilla tai ilman, niin koko varren mitalta ottaa kyllä suuhun/ nieluun. Osaa totisesti hommansa  :blowjob:

Timppa:
Kuten aiemmin ketjussa mainitsin, niin eikö ketään muuta häiritse se kova ääni, mitä hän päästää kurkuttaessaan? Multa se ainakin vei fiilistä, vaikka fyysinen yunne olikin ihan kiva 😄. Glääk-glääk-kääk.

Massivo85:
Just kattelin tän ilmoitusta.
Miten tällä hinnoittelu, siis perustaksat edulliset mut ottaako sit ekstraa joka naksauksesta?

Timppa:
Kysy/sovi tarkkaan etukäteen, ei ole tyyristä.

antero pee:
Monta kertaa Paloman luona vierailleena voin sanoa, että ainakin itselleni on toiminut sellainen lähestymistapa, että maksan kyselemättä tippiä koska pyyntihinta on niin alhainen.
Vastineeksi olen saanut toiveeni extroista läpi ilman sen kummempia neuvotteluja lisäkorvauksesta. En tiedä olisiko mennyt läpi joka tapauksessa.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Siirry pois tekstitilasta