^Ei ollut kyse siitä, ettenkö tietäisi että tarttuu. Tarkoitin että jos olis herkkä tarttuakseen, niin mulla olis se joka toinen viikko. Ja ei ole kuitenkaan koskaan tarttunut, vaikka on hyvinkin yleinen vaiva miesten nivusissa.
Uutiset:
Viola






Saisi mikroaaltouunilla pillua
Joistain huorista ei kuulemma saa oikein kirjoitella mitään, mutta toisista saa taas kirjoittaa ihan mitä vaan. Erikoista.
Morgan Kane
Kelpo kaveri
^Ei ollut kyse siitä, ettenkö tietäisi että tarttuu. Tarkoitin että jos olis herkkä tarttuakseen, niin mulla olis se joka toinen viikko. Ja ei ole kuitenkaan koskaan tarttunut, vaikka on hyvinkin yleinen vaiva miesten nivusissa.Miten olet tehnyt diagnoosin? Tuohan sekoittuu helposti tavalliseen hiertymän.
Ulkkarihoron asema on aina ollut heikko ihan millä tahansa horofoorumilla.Tää ei muutu miksikään.Tämä on nyt ihan ihme venkoilua. Pertti perkele, olen sun kanssa nyt monessa ketjussa huutanut että somput pois Suomesta. Mitä vittua tämä nyt on


Prophat






Saisi mikroaaltouunilla pillua
Avaruusmies



Nauttii muiden arvostusta
Blain



Nauttii muiden arvostusta
Tunnustautuja





Rakastajien aatelia
Escort-scene ja sen tämänhetkinen "heikkous" omasta näkökulmasta.
Lienen liian vaativa, mutta taitaa olla niin, että 3 vuoteen en ole Jyväskylästä löytänyt kriteerit täyttävää seuralaista. Kansallisuus toissijainen.
Ja läpikulkumatkoista kyse.
Nyt selailen nettiä akselilla Häme/Uusimaa/Kymenlaakso ja ei mitään. Ei ulkkareita, ei Suomimimmejä.
Uusimaa lähinnä Vantaan osio. Stadi/Espoo menee liian vaikeeksi, lähinnä matkojen vuoksi. Niin paljoa ei kuitenkaan paneta, että yli tuntia viitsii ajeluihin tärvätä.
Mut heikkoa on. Raha polttaa taskuissa, mut antaa sit polttaa.

K-marketista oli xl-koon kortsut loppu! 😮 tarkoittaako se sitä, että isokullisilla on parempi flaksi juhannuksena vai että normaalikulliset vetelee paljaalla 😬😅