Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Amalia Ami/ElizaEli  (Luettu 62 kertaa)

Poissa -Veeti-

  • Newbie
  • Viestejä: 24
  • * Kelpo kaveri
Amalia Ami/ElizaEli
« : eilen kello 22:46:25 »
Otin tänään yhteyksiä Amalia Ami- nimellä RE:sä esiintyvään typykkään Seinäjoella. Viestintä sujui hyvin, kaikki toimi ja täsmäsi ihan hyvin… paitsi se, että oven avannut neito oli se, jonka kuvat löytyvät ElizaEli- nimellä.

Asian huomasi heti ja olisi tietysti ihan hyvä ollut siinä kohtaa lähteä vaikka pois. Mutta kun tämäkin nuori nainen oli ihan nätti ja kanki seisoi jo valmiiksi lahkeessa, niin en lähtenyt.

Ihan perussuttura, jota en suoranaisesti lähtenyt hakemaan. Olisin mieluummin sen vähän pienirintaisemman ja tiukemmassa kunnossa olevan ottanut, mutta näin tällä kertaa. Hyvä suikkari ja melko peruspano. Hyvin esitti nauttivansa. Yhteistä kieltä ei montaa sanaa ollut, joten etäiseksi jäi muilta osin. Mutta hyvin löytyi yhteinen seksin kieli nopeasti. Kolme mukavaa asentoa läpi, hän voihki ja minä panin koko varten mitalta nautinnollisesti pohjaan asti. En sitten lähtenyt sen enempää pitkittämään, vaan runttasin siemenet kumiin ja osasimme molemmat sanoa lopuksi, että ”Thank you”.
« Viimeksi muokattu: eilen kello 22:51:24 kirjoittanut -Veeti- »