Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Outcall vai incall?  (Luettu 214 kertaa)

Poissa Kepupullo

  • Jr. Member
  • Viestejä: 79
  • * Kelpo kaveri
Outcall vai incall?
« : tänään kello 01:12:32 »
Joskus ilmoja selatessaan törmää naisiin, jotka tarjoaa pelkkää outcallia, ja houkuttaisi kyllä kokeilla.
Mutta netissä ja tälläkin foorumilla, ja muuallakin kuullu välillä juttua, että joskus jompikumpi saattaa kilahtaa. Kaikki palveluntarjoajatkaan kun ei aina ole tasapainoisia ja osalla voi elämänhallinta olla aivan täysin hukassa.

Siispä onko miten riskiä ottaa tällainen kokeilematon ja uusi palveluntarjoaja kotiinsa, vai kannattaako vaan suorilta alkaa hotellia varaamaan?
Palveluntarjoajasta itsestään ei välttämättä suurta harmia ole, jos tällainen tapahtuukin, koska ainahan toisesta eroon pääsee.
Mutta mitäs sitten jos kuvioihin liittyy joku ulkopuolinen henkilö/mies, jonka palveluntarjoaja on itse järjestänyt sinne?
Miten todennäköistä tuollainen olisi?

Poissa antero pee

  • Sr. Member
  • Viestejä: 1928
  • ****** Rakastajien aatelia
Vs: Outcall vai incall?
« Vastaus #1 : tänään kello 07:44:33 »
En tiedä todennäköisyyksistä, mutta periaatteessa kolmas tila kuten hotelli on lähtökohtaisesti turvallisin. Harvinaisia kilarit tietysti tässä skenessä on mutta oman oven avaaaminen tuntemattomalle on riski.

Poissa Kepupullo

  • Jr. Member
  • Viestejä: 79
  • * Kelpo kaveri
Vs: Outcall vai incall?
« Vastaus #2 : tänään kello 08:36:10 »
En tiedä todennäköisyyksistä, mutta periaatteessa kolmas tila kuten hotelli on lähtökohtaisesti turvallisin. Harvinaisia kilarit tietysti tässä skenessä on mutta oman oven avaaaminen tuntemattomalle on riski.
Okei. Kun tällä foorumilla, ja muuallakin netin syövereissä on tarinoita nisteistä, manneista, mielenterveysongelmaisista, huoran toimesta vaadituista ylimääräisistä maksuista, joista ei ole ollut alunperin sovittu mitään, ja asiakkaisiin takertuvista palveluntarjoajista.
Yhteistä näille kaikille on se, että palveluntarjoajasta harvemmin on vaaraa, yllätys senkin takia koska miehet on keskimäärin isompia kuin naiset.

Eri asia jos touhuun liittyy vielä joku kolmaskin osapuoli/odottamaton yllätysvieras.

Kuitenkin siinä voit olla täysin oikeassa, että lähtökohtana joku "ei kenenkään maa" on turvallisempi valinta anonymiteetinkin kannalta.
Ikävä kyllä joillain palveluntarjoajilla ei ole omaa paikkaa, jota tarjota.

Ja on se ymmärrettävää, koska kaikki ei kotiaan halua pitää tapaamispaikkana, ja airbnb/hotellihuonekin maksaa.
« Viimeksi muokattu: tänään kello 08:38:00 kirjoittanut Kepupullo »

Poissa Pertti Ström

  • Sr. Member
  • Viestejä: 1687
  • ***** Huikea tyyppi
Vs: Outcall vai incall?
« Vastaus #3 : tänään kello 08:45:20 »
Incall. Joskus aloittaessani olin niin idiootti,että varailin jopa hotellihuoneita päästäkseni panemaan jotain suomalaista tavistyttöä.Huh huh. Sitten onneksi löysin tsekkitytöt :inlove:
Svobodná republika Žižkov
1312