Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Inari Hml rapsa  (Luettu 380 kertaa)

Poissa Tulli

  • Hero Member
  • Viestejä: 515
  • ***** Huikea tyyppi
Inari Hml rapsa
« : eilen kello 23:33:34 »
Tapasin Inarin Hämeenlinnassa n. viikko sitten.
Muutama rapsa näytti löytyvän entuudestaan eri osioista niin tein uuden.

Viestittely sujuvaa ja selkeää muutamalla viestillä saatiin tapaaminen sovittua ja jännityksellä odottamaan tapaamista.
Tapaamis päivänä ilahdutti paikan erinomainen sijainti.
Ovella taas jännitystä ilmassa ja oven takan odotti kuvien mukainen kaunis nainen upealla vartalolla 😍
Suihkun kautta suukottelemaan ja vaateita vähentämään jonka jälkeen siirryttiin makkariin itse asiaan. Perus setit eli suikkarit panot ja extrana olin ottanut pepun jota sai käyttää niin kovaa kuin jaksoi.

Yhteenvetona:
Kaunis kasvoinen nainen.
Upea vartalo pienet mutta upeat tissit (muistaakseni B kuppi) ja se peppu  :inlove:
Seksi kaikin puolin hyvää.
Valillä kivaa hipsuttelua.
Jos jotain huonoa pitää hakea niin ehkä vähän hiljainen mutta ei kuitenkaan liian hiljainen.

Menisinkö uudelleen? Taidan mennä jos aikataulut ja paikat osuvat yhteen
Tissit 😍

Paikalla Mustelmann

  • Sr. Member
  • Viestejä: 1910
  • ****** Rakastajien aatelia
Vs: Inari Hml rapsa
« Vastaus #1 : tänään kello 20:59:04 »
Hyvä raportti, joka sai minut muistelemaan ainoaa tapaamistani Inarin kanssa. Tämä tapahtui Tampereella samana päivänä, kun Ukrainan sota alkoi, mikä hieman synkensi yleistä fiilistä. Tapaaminen oli kuitenkin miellyttävä ja olin itsekin pyytänyt raportissa mainitun extran. Pyöreää, muodokasta pyllyä sai painaa ihan perälle asti.

Muistaakseni Inari ei ollut kovin puheliasta tyyppiä, mutta ei se menoa haitannut. Mukava ja kiva tyttö kaikin puolin. Harmi, etten ole päässyt tai ehtinyt tapaamaan häntä uudelleen.