Mietin tässä, että mikä olisi paras foorumi lähteä hakemaan vanhemmista naisista seksiseuraa. Baarit ei oikeen nappaa ja mikä on yleensä toimivin tapa avaamaan kemioiden kohtaamista?
Uutiset:
Shott
Kelpo kaveri
mattssonni





Rakastajien aatelia
Lavatanssit.
Hmfic78
Kelpo kaveri
RobertLey








Foorumihierarkian huipulla
FlamingSword
Kelpo kaveri
Lavatanssit.Joo, lavatanssit toimii varmaan jos vanhemmat naiset kiinnostaa. Yökerho ei oikein ole sitä varten. Joitain nuoriakin miehiä kiinnostaa vanhemmat naiset, niin kuin yhtä kaveriani joka on kolmekymppinen. Sanoi että tykkää sekä vanhemmista että nuoremmista naisista ja 60v on vanhin jonka kanssa on harrastanut seksiä. Eli tosi laaja ikähaarukka hänellä. En tiedä mistä oli tuon 60v naisen löytänyt.
Todellisuudessa ihan parhaassa iässä olevia hedelmällisiä naisia ovat kun ikä on 18 tai 31, ja ei vartalossa ole eroa siihen haluamaansa parikymppiseen.