Mä ainakin olen aikoinaan maksanut oppirahat, että tuntemattomalle naiselle en varausmaksua maksaisi. On kuvilla kusettajia, lupaillaan ummet ja lammet, vähän veltolla kädellä runkkaillaan tai ollaan yleisesti vain epäkohteliaita jne. Siihen kun vielä alkaisi maksaa ennakkoon sinisilmäisesti niin morjesta vaan.
Ymmärrän kyllä oharien määrän vituttavan kun on rehdisti työtään tekevä nainen liikkeellä. Mädät omenat niin hupakoissa kuin turskissa tuovat harmaita hiuksia.
Kuten jo ketjussa mainittiin niin jos tyttö olisi tuttu niin ei siinä sitten olisi mitään ongelmaa. Toisaalta silloin ei välttämättä naisellakaan olisi niin suurta tarvetta kysellä ennakkoa. Myös jos olisi laajat palautteet täällä ja/tai RE:ssa sekä ammattimaisesti tehdyt ilmot niin saattaisin luottaa ja olla valmis maksamaan.
Välillä kuulee juoruja hupakoista, jotka ovat pystyneet rakentamaan vakkari asiakaskunnan. Vaatii jo hieman kilsoja, mutta varmasti hyvä tapa saada minimoitua ohareita.