Eka rapsa.
Siinä nainen minun makuun. Hyvässä kunnossa ja takamus on kyllä ihan todella hyvä.
Sää oli lämmin.
Siinä nainen minun makuun. Hyvässä kunnossa ja takamus on kyllä ihan todella hyvä.
Sää oli lämmin.
Uutiset:
M1kk1
Kelpo kaveri
Blain



Nauttii muiden arvostusta
M1kk1
Kelpo kaveri
Hinkuva
Kelpo kaveri
Blain



Nauttii muiden arvostusta
nullinkuppi
Kelpo kaveri
Hmfic78
Kelpo kaveri
Jamppu81
Kelpo kaveri
Omasta mielestä aika "meh", kaikesta ylistyksestä huolimatta.
Taas tuli hyvä esimerkki siitä että studiokuvat ei usein vastaa millään tavalla todellisuutta. Ihan nätti joo, mutta livenä ei kyllä yhtään studiokuvien mukainen kasvoiltaan. Kroppa oli kyllä kertakaikkiaan upea.
Ei oikein päässyt tämän tytön kanssa fiilikseen, varmaan johtuu osittain siitä että hänen englannin kielen hallintansa oli niin heikkoa että kommunikaatio oli todella vaikeaa.
Vähän hätäiset otteet; ehkä 30sek suikkari ja sitten saman tien ratsaille.. ratsastamisesta sellanen erityismaininta että oli jotenkin erikoinen ratsastustyyli, ja vieläpä todella epämukavan tuntuinen. Ikinä ei ole tullut tilannetta vastaan että pillu tuntuisi epämukavalta, mutta nyt on sekin koettu.
Oltiin sovittu myös tietty lisäpalvelu; sitä ei hänen toimestaan tuotu esille, ja en sitten viittinyt alkaa siinä kesken kaiken kyselemäänkään, osittain sen takia kun se kommunikaatio oli tosiaan niin heikkoa tasoa (tai sitten hän ole puutteellisen englannin kielen johdosta edes ymmärtänyt mistä on puhuttu).
Omasta mielestäni tapaamisen paras osa oli se kun päättyi. Varmaan monella muulla on ollut hyvä tapaaminen, mutta mulla se nyt ei valitettavasti ollut sitä.