Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Nordrhein-Westfalen, Saksa  (Luettu 297 kertaa)

Poissa Jkp68

  • Newbie
  • Viestejä: 24
  • ** Piristää muiden päivää
Nordrhein-Westfalen, Saksa
« : eilen kello 00:40:02 »
Kolmen päivän lomareissu alueelle ja ainut tarkoitus on kiertää alueen saunaklubeja. Suunnitelmana kiertää uusia paikkoja halvemmasta (ja mutkattomammasta) kategoriasta. Lento Frankfurtiin varattu jo useampi kuukausi sitten kun vielä halvalla sai. Auto alle ja sekin halpaa kun on hyvissä ajoin varannut.

Etukäteen tehdyt scouttaukset ja klubien valinta pääasiassa https://www.freiercafe.net/forum/ ja lisäksi lueskelin www.internationalsexguide.nl foorumin saksa ja fkk ketjut.

Päivä 1

Ensimmäinen kohde tänään oli Nottulnissa Lovefucktory (tai Partytreff Nottuln). Ehdin sinne n. Klo 13.30

https://www.freiercafe.net/thema/love-fucktory-in-nottuln-pauschalclub.161/

Ei varsinainen Saunaclubi, vaan enemminkin yrittää jatkaa 2017 kiellettyä kiinteähintaista fuck all you want -tyyppistä konseptia. Mutta sellaisella variaatiolla että 70 eur / 2 tuntia ja 3 sessiota.

Tilat aika karut, mutta ihan puhtaat ja emäntä + tytöt ystävällisiä. Paikalla 5 tyttöä (tai 4 milfiä ja 1 nuorempi). 2 Sessiota otin, kolmatta ei kahteen tuntiin mun iällä enää kannata yrittää, varsinkaan kun 3 muuta ei ollut mitenkään sytyttäviä minulle.

Eka sessio oli Jessica Nigeriasta. Kumilla kaikki, ihan mukava kiireetön bj ja pano, päälle vielä vähän hierontaa, kun ei useamman päivän panttauksen jälkeen tarvinnut kovin montaa minuuttia lykkiä ennenkuin kuti lähti.

Toinen sessio Laura Kuubasta, myöskin tosi ystävällinen ja kiireetön. Bj kumilla ja loppuun öljyisellä käsihoidolla samalla eturauhasta hieroen. Mukavaa jutustelua.

Kahvia ja alkoholittomia virvokkeita terjolla, ei ruokaa, mutta eipä tuohon hintaan voi odottaa. Tykkäsin, oli positiivinen yllätys kuinka rento ja rauhallinen meininki tuolla oli. Tosin vain 3-4 muut turskaa paikalla, joten tytöillä ei ollut kiirettä...

10 min ajomatka Bulderniin, jossa Hotel van Lendt huone varattu. Sisäänkirjaus, ja vähän lepoa. N. Klo 18 kävellen n. 600 m MC-Exclusiveen

https://www.freiercafe.net/forum/saunaclub-buldern-mc-exclusive.254/

Hyvin perinteinen Saunaclubi tiloiltaan. Jopa hyvä ja toimiva Sauna löytyi. Näillä tarjolla paketit 1 pano 65 eur, 2 panoa 100 eur , 3 panoa 135 eur ja 4 panoa 145 eur. Jos otat yhden panon ja sit haluutkin toisen niin voit toki ostaa uudelleen 65 eur yhden panon. Nuukana miehenä otin siis heti 4 panon paketin 145 eur hintaan (hinta noussut justiinsa, viimeisimmässä Freiercafeen kommentissa viitataan tähän, aiemmin ollut 120 eur toi 4 paketti).

Paikalla n. 6-7 pt:tä, bulgaareja muut paitsi yksi romanialainen. Mukavan ystävällisiä, ei mitenkään päällekäyviä, enempi milf osastoa mutta pari nuorempaakin oli. Ei mitään missejä, mutta näin vanhemman herrasmiehen silmää kyllä miellytti useampikin. Homma toimii niin että kun joku sua kiinnostaa niin kysyt saako istua viereen hänen sohvalleen ja siitä se sit lähtee. Keskiviikkoisin oli vielä nude päivä, eli tytöt oli alasti sohvillaan. Rauhalllinen meno vain muutama turska lisäkseni paikalla. Joten ehkä siksikin kaikki sessiot myös täällä kiireettömiä.

Eka oli Rubi, isotissinen nelikymppinen säihkysilmä, joka hymyili niin kivasti että päätin istahtaa viereen. Lyhyen rupattelun jälkeen kätensä löysi jo tiensä pyyhkeeni alle ja pian kysyi jo haluanko suihinoton. Toki halusin. Seuraava kysymys oli että siinä sohvalla vai huoneessa. Pikkasen pervo kun olen niin vastasin että sohva käy hyvin. Kumia ei kyselty vaan rouva kävi polvilleen ja aloitti taitavan imuttelun. Jonkun ajan jälkeen kysyi siirrytäänkö huoneeseen ja niin siirryttiin. Huoneessa mukava meno jatkui. Hetki panemista, mutta pian halusin palata suuhuun. Lopulta sai mut laukeamaan öljyisellä käsihoidolla ja eturauhashieronnalla. Erittäin onnistunut kiireetön sessio, johon kuului myös suutelointia  :kiss:...

Sitten saunaan, yksi olut ja vähän aikaa puhelimen räpläämistä jotta toipuisi taas pelikuntoon.

Aikani levättyä, istahdin Simonen viereen. Skinny kivan näkönen, mutta juttu ei oikein lähtenyt kulkemaan. En kuitenkaan kehdannut enää perääntyä. Olis pitänyt. Kemiat ei jotenkin kohdannut. Ja kun hän halusi heti huoneeseen, jossa kaikki kumilla, niin mun pikkuveitikka oli sitä mieltä että tästä ei kesää tule. Eikä tullut. 15 min. Yrittämisen jälkeen ilmoitin että ei onnistu, "liian pian edellisen jälkeen"... Mitään draamaa tästä ei seurannut vaan ihan hyvässä hengessä vielä hetki jutusteltiin.

Reilun lepotauon jälkeen istahdin Melissan viereen. Olin jo aiemmin katsonut että mukavan näköinen milf, jolla sopivan ystävällinen asenne ja reipas meininki. Pian käsi olikin taas jo tutkimassa pelikuntoani ja totesi sen hyväksi. Sovittiin että bj siinä sohvalla ja se olikin huippuhyvää taas. Lopulta nousin seisaalleen ja panin häntä suuhun samalla kun hänen sormensa työsti peppureikääni. Ja tietysti lisäkiihotusta aihetti taas yleisö. Tämä aikaan sai päivän neljännen orgasmin ja pari onnetonta tippaa  :blowjob:. Mutta tuntui taivaalliselta.

Kävin vielä saunassa, mutta sen jälkeen totesin että mies on kuiviin imetty ja puin päälleni. Kävin ylijääneen kupongin antamassa vielä Melissalle, sillä oli päivän paras suoritus.

Molemmissa päivän kohteissa toteutui odottamani palvelutaso, ei upsellingia, eikä hoputusta tai kylmää kohtelua huoneessa. Kummassakin mutkatonta hyvää palvelua ystävällisellä otteella. Se on näiden halpojen klubien juttu :inlove:

Huomenna matka jatkuu. Ensin päivällä Sky Saunaclub Wuppertalissa ja sit illalla suunnitelmissa joko Salome (Herne) tai Penelope (Castrop-Reuxel). Molemmat lähellä huomista majapaikkaani. Penelope kävelyetäisyydellä jopa, mikä mahdollistaisi pari iltakaljaa...



Poissa Jkp68

  • Newbie
  • Viestejä: 24
  • ** Piristää muiden päivää
Vs: Nordrhein-Westfalen, Saksa
« Vastaus #1 : tänään kello 00:01:06 »
Päivä 2

Aamiaisen ja rauhallisen aamun jälkeen tunnin ajo Wuppertaliin Sky Saunaclubille.

https://www.freiercafe.net/forum/sky-saunaclub-wuppertal.170/

40 eur sisään. Hinnoittelu kummallinen. Eli eka sessio 50 eur, toka 30, kolmas 50, neljäs 30 jne. Jos otat kolmen kimpan niin maksat 80 eur. Puolen tunnin sessioista siis. Tunti sit taas 80 eur... Hintaan kuuluu owo, cim, kielisuudelmat, joillain rimming. Anaalista en tiedä kun en kysellyt, mutta epäilen et joko tehdään tai ei mutta extraa ei maksa jos joku tekee. Eli hinta pitää sisllään kaiken minkä tyttö suostuu tekemään.

Paikka on tosi kulahtanut, mutta nyt oli uudet pyyhkeet ja kylpytakit. Olen kerran aiemmin ollut yli vuosi sitten ja silloin nekin veteli viimeisiään. Ruokaakin oli puolen päivän jälkeen tarjolla ja yllättäen ihan syötävää.

Tyttöjä n. 10 kaikki latinoja valtaosa 35-50v. Mutta pari ehkä alle 30 v oli. Turskia paikalla muutama.

Pukkariin mut ohjasi ja pyyhkeet & kylpytakin antoi Celeste. N. 35-40v mukavan oloinen uhkea tumma Dominikaani. Isot tissit ja peppu, mutta ei lihava. Kun tulin suihkusta, hän tuli heti vastaan ja kysyi mitä haluan juoda. Pyysin kahvin, jota sitten en ehtinyt puoliakaan juoda kun Celeste jo suuteli kiihkeästi ja herätteli kylpytakin alla miehuuttani. Onnistui, joten eikun kahvi mukaan ja huoneeseen. Puoli tuntia kiihkeää toimintaa, johon kuului mm. Owo, rimming, värisevä dildo pepussa ja cim. Olin erittäin tyytyväinen.

Sitten piti vähän elpyä, mutta n. tunnin päästä istahdin bolivialaisen Andrean juttusille. Välittömästi aloitti suutelemisen ja kalun herättelyn. Esileikkejä vähän aikaa ja sit huoneeseen. Huoneessa meno oli taas yhtä kiihkeää, mutta peppuleikit jätettiin välistä ja keskityttiin enimmäkseen 69:iin tällä kertaa. Hybä sessio.

Sen jälkeen söin ja elvyin jonkun aikaa. Vähän mieluilin duo toimintaa Celesten ja hyvännäköisen nuoremman tumman kaunottaren kanssa, mutta kesti aika kauan mulla toipua ja sit oli kummatkin varattuja. Hetken tuumailtuani päätin etten jää notkumaan vaan lähdin tyytyväisenä ajelemaan kohti Castrop Rauxelia (Dortmundin lähellä)

Hotellilla pari tuntia lepoa ja sit puolen tunnin kävely Saunaclub Penelopeen.

https://www.freiercafe.net/forum/saunaclub-penelope-castrop-rauxel.229/

Sisään 35 eur. Tarjolla buffa, jossa jopa ihan maukasta ruokaa. En löytänyt Saunaa, kino oli pimeä, mutta iso piha, jossa uima-allas. Ilma vaan sen verran viileä että jäi uinnit välistä.

Tytöt veloittaa 50 eur standardista, johon kuului myös owo ja suutelu. Freiercafeen mukaan jotkut haluaa noista extroja tai muuten upsellingia yrittää, mutta mulle ei osunut tällä kertaa tällaista eli oli ihan rennot ja kiireettömät kaksi sessiota.

Tyttöjä oli n. 30-40 ja turskia varmaan saman verran, eli tämä isompi ja vilkkaampi paikka. Paljon myös nuoria ja kauniita ihan parikymppisistä törötisuista lähtien mutta myös milf osastoa.

Leva(?) Turkista istahti viereeni kun katselin menoa ja pian jo käpertyi kainalooni. Mukavan oloinen ehkä n. 25-30 v nätti luonnollinen tyttö, joten ei kun huoneeseen. Varoittelin kyllä että voi joutua tekemään töitä, kun on aika paljon tullut parin päivän sisään harrastettua. Hyvin tyttö yritti. Hyvä owo, ratsasti taitavasti ja lähärissäkin katseli kauniisti hymyillen silmiin, mutta ei vaan mies päässyt maaliin. Koko aika kyllä käytettiin ja lopulta näytti hieman pettyneeltä kun en tullut. Vakuuttelin, että mua ei haittaa, kivaa oli kuitenkin  :behind:

Noin tunnin päästä päätin että vielä kerran koetta ja valinta osui Moldovalaiseen Anitaan. N. 30v blondi, sopusuhtainen luonnollinen vartalo. Olikin hyvä valinta, otin cim extrana ja sillä päästiin lopulta maaliin, oli sen verran taitavaa työskentelyä  :blowjob:

Sit kassit kevyinä takaisin hotellille. Huomenna ajattelin matkalla Frankfurtiin pysähtyä muutamaksi tunniksi Finca Eroticaan, joka on mulle tuttu paikka jo useammalta matkalta.

Poissa velihopea

  • Hero Member
  • Viestejä: 973
  • ****** Rakastajien aatelia
Vs: Nordrhein-Westfalen, Saksa
« Vastaus #2 : tänään kello 00:15:29 »
Nämä tarinat ovat tämän saitin parasta antia 👍 Seuraavana tulee sitten palveluntarjoajien rapsat, mutta kyllä nuo suuren maailman kuviot vaan alkavat houkuttaa…

Poissa sosialisti

  • Full Member
  • Viestejä: 120
  • ** Piristää muiden päivää
Vs: Nordrhein-Westfalen, Saksa
« Vastaus #3 : tänään kello 00:53:29 »
Kiitoksia tarinoista, aina mielenkiintoista lukea tällaisista seikkailuista. Kuulostaa aivan "off the beaten path"-meiningiltä, kun tuollaisia edullisia mestoja koluaa. Arvostettavalta kuulostaa myös epänirsomainen asenne palveluntarjoajia kohtaan. Toivottavasti sitä itsekin saavuttaa jonain päivänä tuollaisen silver back -asenteen :D

Poissa Kapu

  • Sr. Member
  • Viestejä: 10064
  • ********* Foorumihierarkian huipulla
Vs: Nordrhein-Westfalen, Saksa
« Vastaus #4 : tänään kello 08:17:22 »
Aloittajalle kiitokset hyvästä reissurapsasta.
Takkuiset hiukset rinnoillasi

Poissa Jkp68

  • Newbie
  • Viestejä: 24
  • ** Piristää muiden päivää
Vs: Nordrhein-Westfalen, Saksa
« Vastaus #5 : tänään kello 08:57:13 »
Kiitoksia kommenteista  :)

Arvostettavalta kuulostaa myös epänirsomainen asenne palveluntarjoajia kohtaan. Toivottavasti sitä itsekin saavuttaa jonain päivänä tuollaisen silver back -asenteen :D

Mulle kauneus ja kiihottavuus on monen asian summa, sopivat muodot, hymy, ystävällisyys ja eritoten asenne. Toki arvostan parikymppistä nuorta kaunotarta, mutta usein näissä paikoissa ne on myös tietoisia omasta kauneudestaan ja palvelu onkin sit ylimielistä tai innotonta. Mut ei toki aina, on paljon hyviä kokemuksia vuosien varrelta näistäkin (ja huonoja myös milfeistä). Aina ei 5-10 minuutin jutustelu vaan paljasta kaikkea ja huoneessa onkin sit ikävä yllätys. Mutta kuuluu pelin henkeen että pettymyksiäkin tulee ja niitä pitää sietää  :). Tää on toistaiseksi ollut erittäin onnistunut reissu eli oikeastaan vaan yksi epäonnistunut valinta...