Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Vanhempaa seuraa  (Luettu 1359 kertaa)

Poissa Kiimakalle1968

  • Newbie
  • Viestejä: 6
  • * Kelpo kaveri
Vanhempaa seuraa
« : Maaliskuu 05, 2026, 14:03:40 »
Mistä löytyisi vanhempaa rehevää seuraa. Mielellään +50v olisi ikätoive. Mitä irstaampi niin parempi.  :behind:

Poissa Anders

  • Full Member
  • Viestejä: 358
  • ** Piristää muiden päivää
Vs: Vanhempaa seuraa
« Vastaus #1 : Maaliskuu 05, 2026, 22:20:04 »
Virrat-Ruovesi akselilla on ainakin yks reilusti 60++. Ilmoitus löytyy seksitreffeiltä. Ei virallisesti oo toki keski-suomea jos siis sieltä päin etsit, mutta aika lähelle tuokin menee.

Poissa luomu

  • Newbie
  • Viestejä: 8
  • * Kelpo kaveri
Vs: Vanhempaa seuraa
« Vastaus #2 : Maaliskuu 06, 2026, 19:58:07 »
Jyväskylässä Kypsä rouva, tai niminerkki taitaa olla namnam. N. 60v, ei ole kylläkään rehevä vaan normaali vartaloinen. Ja ei ole posliini, alakerrassa kunnon musta tussu. Itse en ole päässyt pitkän välimatkan takia käymään, vielä, mutta sanoovat että kannattaa. Seksitreffeillä ilmottelee.

Poissa kari72

  • Newbie
  • Viestejä: 19
  • * Kelpo kaveri
Vs: Vanhempaa seuraa
« Vastaus #3 : tänään kello 18:55:19 »
Et ole Namuska65 nimimerkkiä kokeillut kun hän ainakin välillä vierailee täällä päin ja nyt näytti olevan Seinäjoen suunnalla. On yli 60 ja rehevä nainen.