Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Loviatar Ekliptika  (Luettu 3715 kertaa)

Poissa Jaapee

  • Newbie
  • Viestejä: 38
  • * Kelpo kaveri
Loviatar Ekliptika
« : Helmikuu 22, 2026, 13:53:44 »
Naapurissa ilmoittelee tällainen kiva uutuus :) onko jollakin kokemusta palveluista?

Poissa jaska69

  • Newbie
  • Viestejä: 1
  • * Kelpo kaveri
Vs: Loviatar Ekliptika
« Vastaus #1 : Maaliskuu 16, 2026, 23:05:07 »
On kyllä tosi kiva ja kiihkeä nainen. Tosi hyvä vartalo, varsinkin jos tykkää isoista tisseistä, muodoista ja isosta timmistä pepusta. Tietää mitä tekee, on tosi hyvä siinä ja nauttii itsekin tapaamisesta. Oli niin upea kokemus, että tulen käymään joka viikko.

Poissa Hagridd

  • Newbie
  • Viestejä: 9
  • * Kelpo kaveri
Vs: Loviatar Ekliptika
« Vastaus #2 : Toukokuu 19, 2026, 10:58:13 »
Kyseinen neito tuli käytyä testaamassa. Viestittely ja tapaamisen yksityiskohtien sopiminen sujui oikein mallikkaasti mikä enteili, että tää vois olla hyvä tapaaminen. Ja kyllä muuten olikin 🤩 Huhhu sentään. Ovella oli vastassa todella näyttävä, pitkä, itsevarma ja passeleilla muodoilla varustettu nainen. Tapaaminen eteni hänen johdollaan hyvin luontevasti asiasta toiseen ja vietinkin ihanan pitkän tovin neidon reisien välissä huokailujen säestäessä hänen neuvojaan mistä pitää erityisesti (maistuu muuten aivan älyttömän hyvälle!). Mukavaa vaihtelua posliiniin kyllästyneille 😋 Pakaroita ja reisiä koskettelisi ja hieroisi vaikka koko kuuluisan päivän ajan. Neidillä on vaikka minkälaisia ässiä hihassaan joten pitempikin tapaaminen säilyy mielenkiintoisena ja monipuolisena 🥰 Mitään kiirettä tai hoputusta ei ollut missään vaiheessa vaan tunnelma oli alusta loppuun saakka ihanan rento ja luonteva. Kannattaa myös ehdottomasti kokeilla roolileikkejä neitosen kanssa! Se asiaan paneutuminen ja roolin ylläpito on aivan vertaansa vailla 😍👌 Säätä en kyllä tarkemmin muista taisi olla puolipilvinen ja tuulinen, mutta lämmin päivä.  :drinking:

Poissa villeveijari

  • Newbie
  • Viestejä: 1
  • * Kelpo kaveri
Vs: Loviatar Ekliptika
« Vastaus #3 : eilen kello 13:58:28 »
Aivan upea nainen, hyvännäköinen ja muotoja löytyy pepusta, jaloista kuin vatsastakin tosi paljon, mutta seksikkään sopivasti. On isot rinnat mitä puristella tai imeä. Iso takapuoli mistä saa kiinni. Voi upottaa sormet pakaroihin ja panna takaapäin niin kovaa kuin haluaa, tiukkaan pilluun, eikä tarvi pelätä että lonkaan sattuu ison pepun ansiosta. Nuoleminen olisi mahtavaa, kun sillä sai kiihottumaan ja ei tarvinnut liukastetta, kun oli enemmän kuin märkä. Sormia ei kannata työntää pilluun kuin kaksi ja mieluummin yksi, kun on niin tiukka. Otti huomioon kaikki salaisetkin fantasiat. Suihinottossa olin tulla, kun oli niin taitava, mutta kuitenkin halusin laueta takaapäin. Kun oli niin märkä, tiukka ja kiihottava peppu, niin se vaara siinä tietenkin oli, ettei kestänyt kauaa, mutta oli sen arvoista. Oli tosi upea kokemus ja tulen varmaan käymään useamminkin