Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Karina34  (Luettu 1452 kertaa)

Poissa Thanos

  • Newbie
  • Viestejä: 1
  • * Kelpo kaveri
Karina34
« : Helmikuu 17, 2026, 07:18:40 »
Anteeksi käännös. Käytin Googlen kääntäjää. Ajattelin tänään käydä tapaamassa yhtä lounais-Suomesta kotoisin olevaa tyttöä. Yksi tyttö, joka kiinnittää huomioni, on Karina34 (näyttää olevan Turun alueella). Mietin, onko joku tavannut hänet ja onko hänellä mielipidettä hänestä. Kiitos. Tässä on ilmoitus:...://....en.realescort.fi/ads/198313/karina34

Paikalla Kukalieolen

  • Newbie
  • Viestejä: 2
  • * Kelpo kaveri
Vs: Karina34
« Vastaus #1 : eilen kello 19:35:53 »
Kävin tänään juuri tämän latino neidin luona Turussa ku oli omaan silmäänkin pistänyt useasti tuo ilmoitus ja siellä ei ole arvosteluja päällä ni vähän jännitti, mutta turhaan.

Tykkäsin ainakin itse, asunto oli siisti ja helpolla paikalla, ihan vieressä parkkipaikat jne.

Hän aloitti pussailemalla ja hieromalla kehoani joka puolelta käsillään ja tisseillään, imi nännejäni, Vaikken ollut mistään extroista maksellut ni Karina nuoli paljasta terskaani niin kauan että olin ihan kivikova. Siitä huppu päälle vasta ja suihinottoa.

Keho muuten tai tissit ei hänellä ollut mitenkään erikoiset,sellaiset suht normaalit, mut perse oli aivan älyttömän upean näköinen prone bone asennossa.
Vaikutti siltä että hän oikeesti nautti myös seksistä ja diggasin kyl tosta alku tyylistä.

Suosittelen.