Kertokaahan kokeneemmat karjut, oletteko käyneet koeponnistamassa naapurissa ilmoittelevaa Johanna suomalainen shemale?
-TC9K
-TC9K
Uutiset:
Transuchaser9000

Piristää muiden päivää
STT



Nauttii muiden arvostusta
PaksUkko



Nauttii muiden arvostusta
STT



Nauttii muiden arvostusta
Ei mitään faktaa, mutta tämä Johanna ei voi olla ainakaan tännekin paljon kirjoittanu Espoon keskustassa vastaanottanut Johanna. R.I.P.
Kertokaahan kokeneemmat karjut, oletteko käyneet koeponnistamassa naapurissa ilmoittelevaa Johanna suomalainen shemale?Tällä viikolla olen menossa tapaamaan Johannaa. Kertoilen sitten kokemuksiani.
-TC9K
samuel




Huikea tyyppi
Kuulostaa varsin onnistuneelta ja sinun näköiseltä setiltä!”Minun näköiseltä” kivasti ja hyvin sanottu toveri. Johanna on empaattinen persoona ja teki sessiosta osaltaan minun näköisen, tietty mun perse, munat ja koko hahmo vaikutti asiaan myös,,, vähän.
Yllätin itseni huomaamalla, että tietyt elementit tässä kiehtoo, oli sen verran sykähdyttävä rapsa. Erikoista.
Johanna ilmeisesti on kaunis ja naisellinen nainen? Näin ymmärtäisin ilmoituksen perusteella ainakin.
Makuasioita, joo, mutta valitettavasti olen kuullut joskus näissä harrastuksissa naisellisuuden sijaan törmätyn parransänkeen ja Ridge Forrester -tyylisiin leukaperiin.

Johanna on vanha tuttu jo SO:n ajoilta, ei ole vartalo muuttunut vuosien saatossa kuin entistä parempaan suuntaan. Todellista shemalien aatelia.Just ❤️ Olen 58v ja hän sanoi olevansa samaa ikää, reilu 40v ajattelisin, mutta kaippa sitten on vanhempi kun kertoili 90-luvun jutuista mitä pervoiluun tulee.
JämeräpartainenInsinööri




Huikea tyyppi
P.S. Mikä on SO ?
Musketööri
Kelpo kaveri
Sportyfeel
Kelpo kaveri
Transuchaser9000

Piristää muiden päivää
No niin ! Tyler, vanha alistuja, kipulutka ja Valtiattarien WC-pytty laajensi repertuaariaan suomalaisen munamimmin leikkikaluna.
Elikkä sessioni ihanan Johannan kanssa päättyi tuossa kl:12 jälkeen. Kävin syömässä ja istuskelin kahvilla kipeällä perseelläni ennen kotiutumista.
Sessio sovittiin pari päivää sitten tekstareilla ja sain vielä tänä aamuna viestin, että onko kaikki sovittu edelleen ok. lähdin kaupungille osoitteeseen joka annettiin kun kerroin edelleen olevani tulossa. Rautaportilta soitin ja ovi avattiin.
Tunnelmallisessa kellarissa minut otti vastaan pitkä, hoikka, kaunis nainen seksikkäissä latex-vaatteissa ja vei peremmälle juttelemaan tulevasta ja menneistä kokemuksistani saadakseen vielä tarkemman kuvan haluistani.
Riisuin sitten vaatteet ja sessio alkoi sillä, että minut sidottiin käsistä kattoon ja nännejäni alettiin muserrella rajusti. Piiskaa tuli pyllylle ja puolihölmönä seisovaa mulkkuani hiveltiin naureskellen.
Minut vapautettiin ja laitettiin polvilleni Ladyn eteen, hän riisui latex-saappaansa ja aloin nuuskia, suudella ja imeä hänen kauniita, isosilmäsiin sukkahousuihin verhottuja varpaita ja jalkoja. Hiuksiani siliteltiin ja nousin ylemmäksi. Suutelin ja otin suuhuni Lady Johannan kivekset, sekä nuolin hänen hyvältä maistuvaa peräaukkoa.
Lady laittoi kondomin keskimääräistä pidemmän ja paksumman kalunsa päälle ja hotkaisin sen suuhuni ja kurkkuuni syvälle. Johanna painoi nauraen kovan kalunsa nieluuni kunnes aloin kakomaan.
Seuraavaksi minut asetettiin perse pystyssä pukille ja Valtiatar työntyi rauhallisesti peräaukkooni pannen minua erilaisilla tempoilla. Välillä rauhallisesti tuuppien, välillä rajusti ryskyttäen puhuen lähes koko ajan siitä, että ainoa tehtäväni tässä elämässä on olla hänen nussittavanaan.
Nussiminen sitten lopetettiin, perseeni pyyhittiin liukkarin roiskeista ja kiitokseksi suoleni antamisesta käyttöön minua lyötiin muutaman kerran rottinkikepillä perseelle.
Seuraavaksi minut kuljetettiin tutkimushuoneeseem ja asetettiin gyne-tuoliin, käsiini laitettiin hihnoilla kiristettävät nahkatumput, jotka oli alunperin olleet käytössä Niuanniemen mielisairaalassa.
Jalkani sidottiin niin, että peräaukkoni oli tarjottimella. Se rasvattiin ja Johanna alkoi nussia minua straponilla, samalla hän hyväili kaluani puhuen seinien paksuudesta ja siitä, ettei mahdolliset avunhuutoni kuulu mihinkään, että olen hänen lelunsa niin kauan kuin hän haluaa ja, että hän ei kiimassa ollessaan edes tiedä mikä on kello.
Hänen ääni oli hypnoottinen ja dildo liikkui sisälläni, lämmin käsi veteli esinahkaani. Suljin silmäni ja annoin fantasioiden lentää häntä kuunnellessani, hän nauroi ihanasti avuttomuudelleni ja kuvittelin huoneeseen tulevan himokkaita irstastelijoita minua polkemaan.
Laukesin spontaanisti voihkaisten ja Johanna siitä hieman yllättyi kun en ollut varoittanut, hän antoi paperia jolla pyyhin kiisseleitä mahaltani ja imetti minulla tissejään samaan aikaan.
Sitten minut ohjattiin suihkuun pesemään kehoani ja hetken kuluttua Johanna koputti suihkun lasioveen ja kehotti minut polvilleen.
Menin polvilleni ja hän otti aavistuksen seisovan mulkkunsa esiin ja virtsasi kasvoilleni ja keholleni lämmikkeeksi, kuten asian itse ilmaisi.
Avasin suuni ja pian sinne virtasi kivan makuista pissaa, jota onnellisena litkin hänen kalustaan. Asetin kalun alahuuleni päälle ja Johanna ruiski kultaisia suihkuja suuhuni ja nieltäväkseni.
Pesin ja kuivasin itseni, juteltiin elämästä ja pervoiluista. Halattiin, lähetettiin lentosuukot ja suljin oven perässäni. Astuin lumisateiseen kaupunkiin onnellinen hymy kasvoillani.