Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Lohja bellaa/nannii  (Luettu 889 kertaa)

Poissa Micce2

  • Newbie
  • Viestejä: 31
  • * Tästä on tie vain ylöspäin
Lohja bellaa/nannii
« : Helmikuu 08, 2026, 00:28:18 »
Lohjalla nyt.. Onko joku käynyt koittamassa

Poissa Flier

  • Newbie
  • Viestejä: 10
  • * Kelpo kaveri
Vs: Lohja bellaa/nannii
« Vastaus #1 : tänään kello 13:13:57 »
Eilen tuli käytyä. Soittamalla sai yhteyttä, ajan sain sovittua samalle päivällä, hyvin tyttö puhuu suomea. Kyselin ensin tunnin aikaa hieronnalle, joka kustantaa 4 sinistä, kun pyysin lisäämään lähiliikunnan mukaan kohosi hinta viiteen oranssiin. Suhtkoht kallista thaikulle, mutta päätin että mennään kokeilemaan että mitä sillä hinnalla saa.

Vastassa ihan hyvännäköinen pienikokoinen thaikku, kerrankin voin sanoa ettei ikää ole valehdeltu, sillä hyvin voi olla tuon 32 mikä ilmossa. Myös vatsa ihan oikeasti sileähkö kuten kuvissa eli ei mitään riippuvatsaa, mistä iso plussa.
Mukava ja puhelias luonne ja kerrankin sain ihan oikean hieronnankin enkä sitä ärsyttävää kevyttä lääppimistä mitä nykyään moni harrastaa. 40 minuuttia nauttisin kunnollisesta hieronnassa kunnes neiti ilmoitti että nyt voisi olla aika aktille. Suikkarikin olisi kuulunut mukaan, mutta hän kysyi haluanko sitä välttämättä koska ei itse niin tykkää siitä. Koska en erityisemmin välitä huputetusta suullisesta palvelusta, totesin että voidaan mennä suoraan aktin puolelle. Käsin hoitaen ukko kovaksi ja huppu päälle.

Neiti selälleen, ukko päälle ja siitä painamaan. Ihan kunnolla sai jyskyttää ja hyvin oli neiti mukana, harvemmin on kukaan thaikku läpsinyt reidelle innostuksen merkeissä (sen verran pieni neitonen ettei pepulle yltänyt läpsimään  ;D) Siinä oman aikaani nautittuani vaihdettiin sitten perinteiseen doggyyn ja taas sain painaa menemään huolella. Kyllä siinä nauttisi kun kämmenet tyyliin peitti pakarat niistä kiinni otettaessa. Homma maaliin, huppu pois ja ukko suihkuun, vaatteet niskaan ja ulos pakkaseen.

Kaiken kaikkiaan sanoisin että menit TOP2:eksi Lohjan alueen thaikuista mitä on tullut koetettua, hieronnan osalta jäi eräälle toiselle josta on jo vuosia, mutta se mamma antoi niin hyvän hieronnan ettei tehnyt oikeastaan seksiä mieli kun oli niin rentoutunut. Ulkonäön, kropan ja seksin suhteen menee myös kakkkoseksi. Voiton vie eräs huomattavasti nuorempi thaikkuneiti joka kerran Lohjalle oli eksynyt. Se sitten on jokaisen punnittavissa haluaako kuluttaa kyseistä summaa palveluun. Neito tämän päivän vielä Lohjalle ja sitten suuntaa uusiin maisemiin.

Sää harmaa ja pirun kylmä.

Poissa Micce2

  • Newbie
  • Viestejä: 31
  • * Tästä on tie vain ylöspäin
Vs: Lohja bellaa/nannii
« Vastaus #2 : tänään kello 17:10:19 »
Ottaa siis myös suuhun? Oliko hyvät rinnat?

Poissa Avaruusmies

  • Full Member
  • Viestejä: 493
  • *** Näyttää hyvää esimerkkiä
Vs: Lohja bellaa/nannii
« Vastaus #3 : tänään kello 17:13:22 »
Ottaa siis myös suuhun? Oliko hyvät rinnat?

Ei herran jestas siis oikeesti.
Pitääkö tulla ohjaamaan sun kulli reikään?