Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Helposti laukeava nainen  (Luettu 980 kertaa)

Poissa Jokamies

  • Jr. Member
  • Viestejä: 55
  • * Kelpo kaveri
Helposti laukeava nainen
« : eilen kello 17:25:24 »
Olisko suosituksia otsikon mukaisista mimmeistä jotka saa laukeamaan varmasti ja aidosti. Hankalaa tuntuu olevan löytää.

Poissa palvelunostaja

  • Sr. Member
  • Viestejä: 1023
  • ***** Huikea tyyppi
Vs: Helposti laukeava nainen
« Vastaus #1 : eilen kello 17:52:41 »
”Varmasti” on vähän semmoinen sana ettei viitsi toisen puolesta käyttää. Mutta helposti: Tara (suomea puhuva aasialainen, ei se värikkäällä tukalla ja silareilla varustettu ulkkari) keikkailee Helsingissä suht säännölllisesti ja NaapurinNooran luo pääsee lähijunalla. Kilikello on vähän kauempana, mutta aina voi toivoa uusia kiertueita.

Poissa MySweetMystery

  • Jr. Member
  • Galleria (8)
  • Viestejä: 65
  • *** Näyttää hyvää esimerkkiä
Vs: Helposti laukeava nainen
« Vastaus #2 : eilen kello 18:01:25 »
Tässä olisi nyt ainakin yksi sellainen, päivää 😘

Olen ns. multiorgastinen nainen. Tapoja laueta en ole edes laskenut, ja noin puolen vuoden välein kehoon tuntuu aukeavan taas joku uusi nappula.

Periaatteessa ei ylärajaa lukumäärälle (joskus meni 100 rikki yhdessä vähän pidemmässä sessiossa), mutta käytännössä riippuu vähän partneristakin. Voin kuitenkin aina antaa sekä laukeamistakuun että squirttaustakuun.

Harmi, kun tuo sana multiorgastinen on kiellettyjen listalla naapurissa. Olisi selkeintä, jos sen saisi jo ilmoitustekstiin.

Tervetuloa tutustumaan tädin tivoliin 💋🫴💦💦

Ikää 50+
Kroppa "ex-ballerina"
(pari uutta kuvaa galleriassa!)
Kierrän maata ahkerasti, pk-seudulla (Vantaa) parin kuukauden välein

💦💦 Squirt Queen Savonlinnassa 27.1. 💦💦

Poissa MariaEnkeli

  • Sr. Member
  • Galleria (3)
  • Viestejä: 6154
  • ******** Lähellä täydellisyyttä
Vs: Helposti laukeava nainen
« Vastaus #3 : eilen kello 18:49:00 »
Ei kai ketään naista voi varmasti saada laukeamaan? Mä kyllä saan orgasmeja, mutta jos nyt Jokamies onkin vaikka raivorunkkaaja, joka puristaa klitorista kuin stressipalloa, niin aika varmasti en saa orgasmia.

Jäin siis miettimään, että miten kukaan toinen mies voisi luvata varmasti laukeavan PT:n Jokamiehelle?
Hierontaa, hemmottelua ja seksiä Espoossa!

Poissa NaapurinNoora

  • Full Member
  • Galleria (7)
  • Viestejä: 431
  • ******* Saisi mikroaaltouunilla pillua
Vs: Helposti laukeava nainen
« Vastaus #4 : eilen kello 22:42:17 »
Kiitos palvelunostaja maininnasta. 😘

Täällä toinen multiorgastinen jonka orgasmien määrässä vain taivas on rajana. 😍 Myös tapoja saada orgasmeja on lukuisia; klittastimulaatiosta, yhdynnästä, suuseksistä, peppuseksistä, nänneistä, kivusta ja parhaimmillaan myös ilman stimulaatiota oikeassa mielentilassa. 🔥
Kertaakaan en eläissäni ole orgasmia feikannut ja yhtään (seksiä sisältävää) asiakastapaamista ei ole mennyt niin, etten olisi lauennut useampaan kertaan.

Myös squirtit kuuluu repertuaariin. 💦
Jyväskylä 26.-28.1.

Oma lemmenpesä Riihimäellä, keikat kalenterissa. Rakkaudesta lajiin.