Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Eka kerta  (Luettu 514 kertaa)

Poissa Vieras1927

  • Newbie
  • Viestejä: 4
  • * Kelpo kaveri
Eka kerta
« : Tammikuu 04, 2026, 14:43:44 »
Tää  on anonyymi tunnustus. En tarjoa seuraa!

Halusin tosi paljon ulkomaille festareille mun kavereiden kanssa mut ne maksoi tosi paljon. Oon aina ollu tosi kiltti mut iha salapervo ja kiimainen, sormetin koko nuoruuteni pornolle. Ehkä siks uskalsin. En ollut kokematon mut kaks kertaa kännissä ei tee ehkä sellaista pornotähteäkään.

Vastasin yhden vanhemman miehen ilmoitukseen joka haki seuraa. Se vaikutti mukavalta ja soiteltiin. Se oli yli 50v ja ajattelin et ei voida tuntea mistään mitenkään.  Sit jo seuraavana viikonloppuna olinkin onnibussissa kohti Helsinkiä. Ajattelin bussissa kaikenlaista ja melkein peruin sen. Lopulta olin sen rapun kohdalla, soitin summeria ja mun jalat täris. Oli jo kylmä ja mulla oli päällä legginsit ja pitkä takki.

Vaikee kuvailla, mut mua kiihotti ja jännitti niin paljon sekaisin. Sit se hissi tuli alas ja se mies tuli ovelle. Se oli pidempi kun mä ajattelin mut sen silmät oli kiltit. Kompastuin rappusiin ja melkein kaaduin, mua hävetti. Mentiin hissiin ja se katsoi mua päästä varpaisiin, nyt vasta näin millainen se oli. Siisti paita, farkut ja varmaan 2m. Se sanoi et se on pitkä mut tajusin meidän kokoeron. Oon 155cm taskuraketti. Ei puhuttu.

Lopulta se avas oven ja ohjas mut sisään edeltä. Se esitteli itsensä ja kehui mua. En saanut sanaa suusta, hymyilin vain.  Se sanoi et käy rauhassa vessassa ja tule makkariin kun olen valmis. Menin vessaan ja kohta tajusin et raha. Se tärkein. Menin makkariin ja pyysin et saisinko rahat ja ne oli sillä taskussa samantien mulle. Menin takaisin vessaan. Piilotin rahat mun laukun pohjalle.

Kävin suihkussa nopsaan ja vaihdoin ylle sen pyytämät pikkarit. Koko tilanne ulkoa tähän oli menny sekunneissa, katsoin itseäni silmiin, muistan et sanoin mielessäni et tyydytä se ja samalla tajusin et oon kiihottunu. Ei siis panettanut sillai mut olin ihan märkä.

Menin makkariin, se odotti siellä mua boksereissa, näin et sillä seisoi. Se tuli mua kohti ja se istui sängyn reunalle ja laittoi mut sen polvelle. Se alkoi imemään mun rintoja ja tunsin sen kädet kaikkialla. En kerenny tehdä mitään kun sen sormet oli jo mun pikkarien alla ja se tajus et oon ihan litimärkä, heti seuraavaks olin jo selällään sängyllä haarat auki ja se riisu mun pikkarit ja rupes nuolemaan mua.

Mua ei ollu kukaan ahminu niinku se, tunsin sen suun tosi voimakkaasti ja se tuntui ihan järjettömän hyvälle. Sit se laitto sormet mun sisään ja ahmi mua niin et tajusin et multa tulee orkku, yritin et ei tulis niin nopee mut en mahtanut mitään, laukesin sen sormille ja suuhun eikä se lopettanut se vaan jatkoi kovemmin. En enää ollut siinä makkarissa vaan jossain orkun maailmassa. Tulin toisen kerran. Sopersin jotain ja se hidasti ja lopetti.

Näin sen ilmeestä sellaisen kiimakatseen et kiihotuin. Se katse vaan kiihotti. Se nous ja riisu bokserit, en ollu ennen nähnyt livenä noin isoa ja karvaista kullia. Se tuli sängylle selälleen ja sanoi et tuu 69 päälle. En ollu ennen ollu 69, mut tajusin kyl heti miks se on niin suosittu. Tunsin sen suun samantien ja ne kädet levitti mut sen ahmimiselle niin hyvin. Samalla puristin sen kullia ja se oli ihan kivikova, iso terska ja karvainen. Tunsin käden takaraivossa painavan mua päättäväisesti ja otin sen suuhun. Se maku, jotenki se kulli maistui kiimalle ja sen suu ahmi mua ja mä yritin imee sitä parhaani mukaan.

Istuin välillä sen kasvoilla ja välillä imin sen terskaa ja yritin varoo hampaita. Ajantaju hävis katoin kelloo niin olin vasta ollu 15min sen luona.

Se pyys mut kontalleen sängylle ja tuli mun taakse ja jatkoi ahmimista, se tuntu tosi hyvälle, sen kädet oli joka paikassa samalla. Painoin itseäni sen suuta vasten ja se pyys mua nussii sen kieltä mun kropalla. Se oli kivaa. Se kehu mua tosi paljon, tuntui et se tykkäs ja olin seksikäs sen mielestä.

Sit se meni selälleen sängylle ja laittoi kumin ja pyys et asettuisin tosi hitaasti sen päälle. Siis tosi hitaasti.
Tunsin kun se terska uppos ja sit se oli mun sisällä, se täytti mut ihan. Sit yritin ylös niin se paino mut lantiosta alas voimakkaasti ja tunsin sen kokonaan. Se kihelmöi ja tunsin poltetta. Se pyys et keinuisin, se keinutti mua ja samalla laitto peukalon mun klitalle. Se vaan tuntu liian hyvältä ja tunsin et laukeen ja se kai näki sen tai kuuli ja se veti mut itseensä kiinni ja otti mua pepusta kiinni ja aloitti jotain sellaista mitä olin nähny pornossa kun joku nai jotai tosi lujaa. En voinu tehdä mitään vaan se nussi mua mun alla tosi nopeesti, mun orkku lähti samantien ja muistan kun huusin sen päällä ja se sano et huuda tyynyyn. Huusin siihen tyynyyn, tunsin et en kestä enää ja sen vaan nussi kovempaa.

Se kysyi et onks kaikki hyvin ja tärisin sen päällä vaan et joo joo. Se sano et mee kontalleen ja se otti sellaisen ruskean ison vyön tuolilta ja kysy voinko laittaa sen mun lantion ympärille et siitä saa hyvän otteen. Laitoin sen mun ympärille, menin kontalleen ja se tuli mun taakse. Se kehui miten märkä ja turvonnut mä olen, se halus katsoo mua hetken. Tunsin sen katseen mun pillussa ja tunsin itseni tosi seksikkääksi, katoin kelloo. Tajusin et oon nyt tässä mitä oon miettinyt koko viikon ja jotenkin jo ehkä paljo pidempäänkin.

Se tuli mun taakse, se sano et huuda tyynyyn et naapurit ei kuule ja sano jos sattuu. Se seiso lattialla ja olin kontallaan sen sängyn päällä. Se laitto kullin sisään, se tuntu siinä asennossa erilaiselta, se täytti mut eritalla, puristin pillulla sitä ja sain läpsäisyn pepulle, se sano et tee uudestaan.
Sit se sano et purista aina kun se työntää sen sisään ja se aloitti hitaasti, välillä se läpsi mun klittaa sen terskalla. Sit se aloitti sen, se otti siitä vyöstä kiinni ja paino ihan pohjaan ja veti mua siitä kovaa itseensä. Se nai mua kovempaa, otin tyynyn ja purin sitä. Se nai ja nai, se vyö puristi mua ja huusin siihen tyynyyn, en enää tullu mut huusin ja uikutin. Se ei lopettanu, se vaan jatko ja jatko. Se meni jonkun rajan yli ja se vaan tuntui niin hyvältä. Värisin varmaan sen kullin ympärillä.

Lopulta se loppu, tipahdin siihen sängylle. Se pyys mua samantien takas 69 asentoon. Se otti kumin pois ja pyys et imen sitä. Se alko taas ahmia mua mut nyt vaan klitasta. Se tuntu puristavana eri tavalla. En kestäny sitä jotenki vaan uikutin se terska suussa ja sen kädet paino mun lantiota kiinni sen suuhun ja se imi vaan mun klittaa. Se pyys et runkkaan sitä samalla kun imen. En pystyny keskittymään ja se kai huomas sen. Sit se sano et tulee ja oltiin sovittu et se tulee mun suuhun. Se pyys mut eteiseen ja se veti mut peilin eteen ja pyys katsoo itseäni silmiin. Se runkkas sen kullia mun suun edessä ja sit sano et ime. Imin ja se alko murista ja samalla se roiskahti kaikki mun suuhun. Se maku sai mut sekasi, olin aina miettiny et miltä se maistuu. Hyvältä, tosi hyvältä. Imin sen terskaa ja katsoin sitä kun se murahteli selvästi tykäten.

Se kiitti mua ja kysy voidaanko mennä yhdessä suihkuun. Se pesi mut siellä tosi hellästi ja mä sit sen. Se kyseli kaikkee mut sopersin jotain valkoisia valheita. Puin ja se halas vielä eteisessä ja sano et haluu tavata uusiksi mahdollisimman pian. 

Katoin laukun pohjalle onnibussissa, en voinu tajuta miten helpolla olin saanut ton verran rahaa. Mul ei oo koskaan ollut noin paljon. Katsoin kotona lisää miesten ilmoituksia ja olin jo saanut siltä uuden viestin missä se kysy hintaa pidemmälle 2h tapaamiselle.


Poissa Morjens

  • Full Member
  • Viestejä: 147
  • * Kelpo kaveri
Vs: Eka kerta
« Vastaus #1 : Tammikuu 04, 2026, 14:57:11 »
Upea tarina. Olet tosi hyvä kirjoittamaan.
Mitä papimpi, sitä pahempi.

Poissa Julle95

  • Full Member
  • Viestejä: 202
  • ** Piristää muiden päivää
Vs: Eka kerta
« Vastaus #2 : Tammikuu 04, 2026, 15:49:10 »
Kertakaikkiaan upea tarina. Seuraavat kerrat sitten myös tänne.

Poissa Vieras1927

  • Newbie
  • Viestejä: 4
  • * Kelpo kaveri
Vs: Eka kerta
« Vastaus #3 : Tammikuu 04, 2026, 16:51:13 »
Kiitti. Skriivaan kun saan taas inspiraation.

Poissa Bronson

  • Newbie
  • Viestejä: 41
  • * Kelpo kaveri
Vs: Eka kerta
« Vastaus #4 : Tammikuu 04, 2026, 17:23:22 »
Eiköhän tää kirjoitus ollut joku peräkammarin pojan märkä unifantasia  ;D

Poissa Lifti

  • Vaari
  • Sr. Member
  • Viestejä: 10589
  • ******** Lähellä täydellisyyttä
Vs: Eka kerta
« Vastaus #5 : Tammikuu 04, 2026, 17:27:08 »
Eiköhän tää kirjoitus ollut joku peräkammarin pojan märkä unifantasia  ;D
Jokainen meistä saa nykypäivänä olla pikku aada ja antaa poika pillua karvaiselle sedälle.
Seuraavaa joulua odotellessa

Poissa Bronson

  • Newbie
  • Viestejä: 41
  • * Kelpo kaveri
Vs: Eka kerta
« Vastaus #6 : Tammikuu 04, 2026, 17:37:06 »
Tottahan toki saa.

Ja hieno novellihan toi oli, ihan Reginan veroista matskua. Pointsit kirjoittajalle.

Poissa Vieras1927

  • Newbie
  • Viestejä: 4
  • * Kelpo kaveri
Vs: Eka kerta
« Vastaus #7 : Tammikuu 04, 2026, 20:04:20 »
Valitettavasti harmiksenne joudun myöntämään, että olen nainen, vieläpä nuori sellainen. Pidetään värikynä mielessä, sekä lukijalle tämän oli tarkoitus olla kiihottava.

Poissa Morjens

  • Full Member
  • Viestejä: 147
  • * Kelpo kaveri
Vs: Eka kerta
« Vastaus #8 : Tammikuu 04, 2026, 20:43:12 »
Valitettavasti harmiksenne joudun myöntämään, että olen nainen, vieläpä nuori sellainen. Pidetään värikynä mielessä, sekä lukijalle tämän oli tarkoitus olla kiihottava.

Nojoo, kyllä minäkin epäilin, että PikkuAada on ehkpä lähemmäs 30v, mutta kuitenkin nainen. Eikä sillä mitään väliä vaikka olisikin 75v pappa, jos kerran hyvää tarinaa puskee.
Hyvin on värikynä hallussa ja tarina oli kiihottava. Jatka ihmeessä kirjoittamista.
Mitä papimpi, sitä pahempi.

Poissa velihopea

  • Hero Member
  • Viestejä: 835
  • ****** Rakastajien aatelia
Vs: Eka kerta
« Vastaus #9 : Tammikuu 04, 2026, 21:18:53 »
Valitettavasti harmiksenne joudun myöntämään, että olen nainen, vieläpä nuori sellainen. Pidetään värikynä mielessä, sekä lukijalle tämän oli tarkoitus olla kiihottava.

Tostahan se palveluntarjoajan ura urkenee ja festarikassa kasvaa, jos samantyyppisiä setiä uskaltaudut tapaamaan ja kuvaus itsestäsi pitää paikkansa. Tarina oli kyllä hyvä, näitä lukee mieluusti lisää :D