Ootkos Grandepene käynyt monta kertaa Sannan luona? Tai osaatko lukea? Realin ilmoituksessa lukee selvästi, että silikorinnat > Kyllä. Ei siinä paljon tarvi kuvakulmilla kikkailla silloin. Isot, hyvät ja kauniit on. Niin kuin koko kokonaisuus
Ja ei nyt suoraan liity tähän suojaamattomuusasiaan, mutta useampikin pt sanonut, että monilla suomalaisilla miehillä on ihan perushygieniassa sen verran puutteita, että ei tekis edes mieli koskea. Eli hyvät herrat. Käykää suihkussa edes ennen tapaamista ja muistakaa pestä se pelivälinekin
Hieman ironisella tavalla yksinkertaista sinulta PeTre viestini ensin luettuasi, on kysyä olenko tavannut Sannaa montakin kertaa ja samalla kysyä nokkavaan sävyyn osaanko lukea? Siinähän heti viestini alun tekstimuodosta voisi joku pykälän fiksumpi/lukutaitoisempi, vähemmän pt-ritarillinen henkilö hoksata että en..
Mitä sitten tulee silikonirintoihin ja kuvakulmilla kikkailuun, niin ei ole mitään automaattista korrelaatiota näiden kahden asian välillä, mikä itselleni on toki selvää tervettä järkeä soveltamalla. Eli jos esimerkiksi otat kuvan hyvin läheltä itseäsi/rintoja, voi kuvakulma luoda illuusiota mittasuhteellisesti kookkaammista rinnoista (olivatpa sitten luomut tai silarit) kuin miltä tosi elämässä katsottuna ovat/näyttävät.
Mielestäni on hyvinkin kohtuullista kyseenalaistaa palveluntarjoajia, joiden toiminnassa haiskahtaa liiallinen rahastamisen meininki. Esimerkiksi verrattuna oikeisiin töihin, on mielestäni huikean ylimitoitettua pyytää Escort toiminnasta noin paljoa rahaa ja samalla palveluiden laajuus on kuitenkin melko suppeaa, huomioonottaen että saatava palkkio on vieläpä täysin verotonta? Verraten vaikkapa urheiluhierojien tai personal trainerien tuntiliksoihin, jotka nekin ovat mielestäni tapauskohtaisesti ylihinnoiteltuja, joskin yleensä paremmin sentään veronalaisia.
Mutta kuten sanotaan, niin eivät ne ole tyhmiä jotka pyytävät, vaan ne jotka maksavat.. Hyvä vaihtoehto voi olla myös paikallinen huvipuisto käynti ja siihen museokierrokset päälle, niin taitavat mennä aika tavalla edullisemmin nuokin nähtävyydet ja hauskuudet yhteensäkkin laskettuna