Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Pööpöö/yoursslut Hyvinkäällä rapsa  (Luettu 6357 kertaa)

Poissa Jokamies

  • Jr. Member
  • Viestejä: 62
  • * Kelpo kaveri
Pööpöö/yoursslut Hyvinkäällä rapsa
« : Lokakuu 06, 2025, 18:07:46 »
2 kertaa sovittu tapaaminen kellonaikoineen ja 2 kertaa leidi ei ole paikalla eikä edes mitään kuulu perästä. Tänään vielä laitoin viestin perään että ei kiva juttu ja rapsaan kyllä. Ei näyttänyt kiinnostavan koska odottelin 5 tuntia ennen rapsaa. Ei voi laittaa jatkoon kun ei ole mistä jatkaa.

Poissa Lifti

  • Vaari
  • Sr. Member
  • Viestejä: 11545
  • ******** Lähellä täydellisyyttä
Vs: Pööpöö/yoursslut Hyvinkäällä rapsa
« Vastaus #1 : Lokakuu 07, 2025, 08:58:11 »
Saisiko saman Suomeksi. Kiitos.
Vanhuus ei tule yksin, se tulee löysän munan kanssa.

Poissa Makkonen

  • Full Member
  • Viestejä: 254
  • ** Piristää muiden päivää
Vs: Pööpöö/yoursslut Hyvinkäällä rapsa
« Vastaus #2 : Lokakuu 07, 2025, 09:38:44 »
Saisiko saman Suomeksi. Kiitos.

pari kertaa sovittu tapaaminen, oharit, eikä mitään "selittelyjä"
aloittaja uhannu nega rapsalla, ei siihenkään pt reakoinu, aloittaja päätti sit 5 tunnin kuluttua laittaa foorumille liftin kin luettavaksi, tästä oharoivasta p teestä.
Dirty old man

Poissa Entto

  • Sr. Member
  • Galleria (2)
  • Viestejä: 5224
  • ******** Lähellä täydellisyyttä
Saitin Bud Spencer

Poissa Satunnainen matkaaja

  • Newbie
  • Viestejä: 12
  • * Kelpo kaveri
Vs: Pööpöö/yoursslut Hyvinkäällä rapsa
« Vastaus #4 : Lokakuu 18, 2025, 14:15:43 »
Morjens ! Olen käynyt kyseisen naisen luona kolmesti ja kaikki toiminut moitteetta. Yhteydenpito helppoa ja nopeaa ,jopa tunnin varotusajalla onnistunut. Tuoksunut puhtaalle eikä liialle hajuvedelle joten ei riskiä että jäisi ylimääräisiä tuoksuja kotia vietäväksi .Sovitusti paikalla hyväntuulisena + kivaa juttuseuraa muutenkin. Joten, en voi kuin olla tyytyväinen kyseisen palveluntarjoajan palveluihin :)

Poissa Veka

  • Full Member
  • Viestejä: 102
  • ** Piristää muiden päivää
Vs: Pööpöö/yoursslut Hyvinkäällä rapsa
« Vastaus #5 : Lokakuu 27, 2025, 11:49:52 »
^Sama juttu. Olen käynyt useamman kerran pidemmän ajan kuluessa, viimeksi loppukesästä  ja kokemus on aina ollut hyvä. Vain positiivista sanottavaa hänestä. On ollut vain hyviä ja vielä parempia tapaamisia. Kerrassaan mukava ja hyväntuulinen nainen, jonka kanssa on luontevaa olla ja joka osaa lukea hyvin asiakasta. Ja kaiken päälle vieläpä erittäin kaunis nainen.

Hän on kyllä varovainen ja tarkka yksityisyydestä, joten on hyvin mahdollista, että peruu tapaamisen jos jokin juttu viestinnässä saa hänen intuitionsa varuilleen. Intuitio voi toki antaa vääriä hälytyksiä mutta varman päälle pelaaminen ja herkkyys varovaisuudelle on ymmärrettävää. Itse aion käydä jatkossakin.

Poissa Cheeseboy84

  • Newbie
  • Viestejä: 1
  • * Kelpo kaveri
Vs: Pööpöö/yoursslut Hyvinkäällä rapsa
« Vastaus #6 : Marraskuu 09, 2025, 06:22:40 »
Mukava nainen. Aiemmin olen muutama vuosi sitten pari kertaa tavannut ja nyt kävin kertaalleen.
Yhteydenottoon ainakin tällä kertaa vastattiin nopeasti.

Poissa Tulli

  • Hero Member
  • Viestejä: 503
  • ***** Huikea tyyppi
Vs: Pööpöö/yoursslut Hyvinkäällä rapsa
« Vastaus #7 : tänään kello 11:37:18 »
Pääsin tapaamaan Pööpöötä ilman mitää ongelmia.
Viesteihin vastaa hyvin mutta erittäin lyhyesti (sanalla tai kahdella) mutta eipä sitä enempää tarvitsekkaan kun aisiat tulee selväksi.

Kämppä oli ihan ok paikalla ja siisti vaikka porukka varoitellut muusta.

Kuvat on omat ja kasvoiltaan nätti ja kroppakin oli omaan mieleen. Ei mikään luuranko eikä muhku vaan sopiva.
Suikkari oli hyvää ja pillukin oli ihan ok tiukka.
Todella hiljainen ja ehkä vähän poissaoleva joten siltä osin ei oikein omaan makuun, kun tykkään aktiivisimmista ja puheliaammista tapauksista.

Menenkö uudelleen? Tuskin vaikka itse seksi olikin hyvää.
Suosittelenko? Ehkä, ei omaan makuun mutta jollekkin toiselle varmasti hyvä.
Tissit 😍

Paikalla Cooppi

  • Newbie
  • Viestejä: 5
  • * Kelpo kaveri
Vs: Pööpöö/yoursslut Hyvinkäällä rapsa
« Vastaus #8 : tänään kello 14:08:51 »
Itsekkin yrittänyt jo pitkän aikaa saada sovittua tapaamista kyseisen neitokaisen kanssa mutta peruu joka kerta/ei vastaile enää viesteihin kun olen tyyliin paikanpäällä, ihme säätöä, mutta menen kyllä käymään josko sais jossakin vaiheessa homman menemään maaliin.