Hiljattain tullut muutettua Jklään. Ajatus ois ettiä hoikka pt ketä vois useamminki käydä tulevaisuudes reffaa. Onko iiriz/lemmikki nimel ilmoittelevaata naisesta kokemuksia? Kroppa näyttää olevan tiukassa kunnossa
Tais mainostaakin tuota syväkurkku palvelua. En ole vielä käynyt mutta suunnitelmissa olisi testata tämä hoikka pimu. Viestittelyssä ainakin vaikutti todella mukavalta.
Ohikulkumatkalla vuosi sitten poikettu. Joo ottaa kyllä tämmösen puoli-ison kyllä heittämällä nieluun. Erittäin kiva lady. On joo todella hoikka ja tais olla vähän lävistelty kasvoista ja vähän ensin meni mun mukavuusalueiden ohi mutta sitten se herttaisuus ja rivous yhdistettynä sai unohtamaan. Tykkäsin, menen uudelleenkin kun on Jyskälässä käyntiä.