Keskustelua paikkakunnittain > Etelä-Suomi

Camillasi Lahti

<< < (2/3) > >>

amg63fin:
Ainakin 3-4 vuoden takaa kokemus että veti piriä kyseinen pt.Jos tuo nyt jotain haittaa niin kiva tietää ennen ostopäätöstä.

make_lti:
Eipä löydy tuolla Camilla nimellä ilmoitusta

amg63fin:
kyllä löytyy.kirjoita oikein hakuun.camillasi

Höpö Höpö:

--- Lainaus käyttäjältä: amg63fin - Huhtikuu 06, 2025, 20:35:53 ---Ainakin 3-4 vuoden takaa kokemus että veti piriä kyseinen pt.Jos tuo nyt jotain haittaa niin kiva tietää ennen ostopäätöstä.

--- Lainaus päättyy ---
Olisi ainakin vauhdikkaat touhuilut sitten.

Saint:

--- Lainaus käyttäjältä: Blain - Huhtikuu 06, 2025, 17:16:11 ---
--- Lainaus käyttäjältä: Saint - Huhtikuu 06, 2025, 14:20:39 ---Mä vähän epäilin Camillasi dissausta kamahuoraksi ja päätin ottaa riskin, ja soittaa. Jo puhelussa selvis, että Camilla on vanha tuttu ja ollaan tavattu useamman kerran - tätä vähän kuvista epäilinkin, mutta varmahan ei voi olla. Camilla on ollut muutaman vuoden pois kuvioista ja palasi eri käyttäjänimellä markkinoille.

Tapasin Camillasi tänään ja sama vanha pt avasi oven iloisesti seksikkäissä hepeneissä. Iloista ja jutustelua ja asiaan, kroppa on todella timmissä kunnossa ja sitä peppua oli ihana katsella, kun häntä takaapäin ajoin. Lopetus suuhun mistä pidän erityisesti.

Eli joko edellinen kommentti tautisesta kamapäästä ei pidä paikkaansa, tai mulla on käynyt helvetin hyvä tuuri useamman kerran. Tiedä näistä.

--- Lainaus päättyy ---

Owona lopetus?

Entäpä hintataso?

--- Lainaus päättyy ---

Hupun kanssa lopetus... En kysynut olisiko saanut owona ja laueta suuhun.

Hinta kannattaa kysyä PTltä suoraan, kun se ei julkisesti ole näkyvillä.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Siirry pois tekstitilasta