Viihde ja kevennykset > Kaatopaikka
Fight Club
Vieras0043:
^^En minä ainakaan ole ketään koskaan arvioinut tuollaiseen tyyliin ja oon varmaan tehnyt muutaman sata kyhäelmää tapaamisista. Vakuutan etten tule niin tekemään vastedeskään. Rapsan voi tehdä hienotunteisesti ja loukkaamatta.
Escort-juttu ei ole joka tytön harraste/työ. Sekin vaan on hyväksyttävä.
Vieras0036:
--- Lainaus käyttäjältä: M15t3rG - Tammikuu 18, 2020, 13:05:41 ---Ehkä olen tässä yksin, mutta tuntuu että keskustelun taso useammassakin ketjussa vajoaa päivä päivältä yhä huonommaksi ja keskittyy lähinnä henkilökohtaisuuksiin. Perustin uuden ketjun, jossa voi päästellä pahimmat höyryt pihalle, jotta muissa keskusteluketjuissa maltettaisiin pysyä edes jollain lailla aiheessa. Saitin moderointi voi sitten putsata pahimmat ylilyönnit pois.
Syteen tai saveen.
Keskustelun tason palautusta toivoen,
Mister G
--- Lainaus päättyy ---
Pahimmat jankkajat eli persuapinat, jotka eivät harrasta maksullisia naisia, voisivat pysyä siellä omilla foorumeillaan mölisemässä samaa paskaa, joka karkoittaa kaikilta foorumeilta asialliset kirjoittajat. Mitään erityistä ketjua ei tarvita noille apinoille. Korkeasaaressa on tilaa. Menkää sinne mölisemään, mutta ne apinatkin on viisaampia kuin persu öyhöttäjät.
Rapsaaminen asiapitoisesti sen sijaan ei pitäisi loukata ketään. Edelleenkin maksavana asiakkaana katson oikeudekseni rapsata, jos leidi on sen arvoinen, että siitä voisi muutaman värssyn sulkakynällä paperille raapaista. Tietenkin jos leidi kieltää hyvästä palvelusta kertomisen, sille on syynsä:häiriköt ja hupsuja vainoavat mulkut.Toisten turskien varoitukset asennevammaisista palveluntarjoajista ja suositukset huippu palveluntarjoajista auttaa valintojen maailmasta. Miksi niitä kieltämään.
Vieras0032:
--- Lainaus käyttäjältä: Sin1 - Tammikuu 21, 2020, 16:06:25 ---Sitten pitäisi olla ok rapsata turskatkin yhtä nöyryyttävästi ja menemällä henkilökohtaisuuksiin - vaatetusta, möhömahaa, tukan sotkuisuutta, hien lemuamista ja silsakikkeliä myöten, puhumattakaan surkeasta nuolemisesta ja lähinnä vitutusta ja kirvelyä aiheuttavasta sormetuksesta paskaisine kynnenalusineen.
--- Lainaus päättyy ---
No huh huh, mitä asiakaspalveluhenkisyyttä, toivottavasti et käytännössä halveksi asiakkaita samoin kuin kirjoituksissasi. Jos asiakas on pettynyt sihteerin ulkonäköön, hygieniaan, palveluihin tai palveluympäristöön, niin hänellä on maksajana se oikeus sanoa, olkoonkin hänen subjektiivinen näkemyksensä.
Itseensä ottamisen sijaan sihteeri voi yrittää kehittää niitä osa-alueita, mistä tulee maksajilta negatiivista palautetta.
Meeme:
Sini, ei sinun tarvitse sallia sormetusta, sen voit rajata pois palveluvalikoimasta. Pisero voi sen jälkeen paljon paremmin :)
Kesava:
--- Lainaus käyttäjältä: Sin1 - Tammikuu 21, 2020, 16:06:25 ---
--- Lainaus käyttäjältä: DeeDee - Tammikuu 21, 2020, 11:46:08 ---
--- Lainaus käyttäjältä: Sin1 - Tammikuu 21, 2020, 11:04:27 ---Niin no, minä en näe, että palveluntarjoajien arvosteleminen esim. ulkonäön, incall-paikan siisteyden tai luonteen perusteella on mitenkään ok, vaikka se tehtäisiin miten "asiallisin argumentein".
--- Lainaus päättyy ---
Höh...sitten saa samalla lopettaa mahdollisuuden kirjoitella mitään raportteja jos näistä ei saa mainita. Näissä ollaan ihan perus kysymysten äärellä ainakin mun mielestä.
--- Lainaus päättyy ---
Sitten pitäisi olla ok rapsata turskatkin yhtä nöyryyttävästi ja menemällä henkilökohtaisuuksiin - vaatetusta, möhömahaa, tukan sotkuisuutta, hien lemuamista ja silsakikkeliä myöten, puhumattakaan surkeasta nuolemisesta ja lähinnä vitutusta ja kirvelyä aiheuttavasta sormetuksesta paskaisine kynnenalusineen.
--- Lainaus päättyy ---
Vois loppua ne asiakkaat kokonaan tollasella taktiikalla..kannattaa muistaa mihin suuntaan se rahavirta kulkee ja käyttäytyä sen mukaan.
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta