Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Tämän hetken seksifantasia jonka haluaisit toteuttaa?  (Luettu 74833 kertaa)

Poissa joey_t

  • Sr. Member
  • Viestejä: 7472
  • ******** Lähellä täydellisyyttä
Vs: Tämän hetken seksifantasia jonka haluaisit toteuttaa?
« Vastaus #240 : Kesäkuu 21, 2026, 05:29:24 »
Olisi kiva tulla Sagan Anderssoneille.  :wanker:
älkää kaatako piimäpurkkia porstuassa mennessänne

Poissa Vieras2020

  • Newbie
  • Viestejä: 12
  • * Kelpo kaveri
Vs: Tämän hetken seksifantasia jonka haluaisit toteuttaa?
« Vastaus #241 : Kesäkuu 28, 2026, 01:31:17 »
Ollaan puolison kanssa aika lailla toteutettu kaikki toistemme fantasiat jo paitsi bukkakeen haluaisin kerran osallistua sekin on jo sovittu että kun tilaisuus tuleen saan vapaasti osallistua.

Poissa BigOnePlus

  • Newbie
  • Viestejä: 13
  • * Kelpo kaveri
Vs: Tämän hetken seksifantasia jonka haluaisit toteuttaa?
« Vastaus #242 : eilen kello 14:56:09 »
Jonkinlainen CNC sessio se taitaa omalla kohdalla olla se suurin fantasia.
Näitä vain kun miettii, että miten käytännössä ja onko minkälainen roolileikki tuossa alla onkin sitten jo niin vaikeasti koordinoitavissa että immersio säilyy, niin toteutumista en odota tapahtuvan tämän kohdalta luultavasti ikinä. Saman henkistä ihmistä kun on erittäin vaikea löytää ja se että pystyisi näistä asioista oikeasti keskustella mitä haluaa - oli nyt pt tai ihan siviilissä, niin vaikea kuvitella ettei PT varsinkaan ajattele kyseessä olevan vain joku raivokasrunkkari. Siviilissä taas tällaisen löytäminen tuntuu lähes yksisarvisen metsästämisestä.

Ehkä joku päivä vielä tuollainen kunnon sub tyttö kävelee vastaan, jonka sitten saa ottaa miten haluaa - vaikka vastustelisikin.