Vuosikymmen muuttui ja silloin on aika muistella menneitä. Kysymys kuuluu, mikä sinusta on muuttunut maksuseksissä kymmenluvun aikana niin Suomessa kuin maailmallakin.
Uutiset:
Vieras1703



Nauttii muiden arvostusta
Vieras0043



Nauttii muiden arvostusta
Vieras0217



Nauttii muiden arvostusta

Vieras0036



Nauttii muiden arvostusta
Kesava



Nauttii muiden arvostusta
Vieras0217



Nauttii muiden arvostusta
^Sama. Ilman opistoa tuskin olisin tätä harrastusta kokeillut. SO oli hyvässä ja pahassa merkittävä maksuseksin yhdistävä tekijä.

Vieras1703



Nauttii muiden arvostusta
Vieras0029



Nauttii muiden arvostusta


Piti kelata ainakin 12 vuotta taaksepäin parhaisiin siviiliseksireissuihin, että löytyi jotain samantasoista. 
naku_keisari
Kelpo kaveri
wörkin kaatuminen oli kyllä se isoin juttu. sen ilmoitusosa oli sen varmaan
parasta antia uudelle alan harrastajalle, helppoa ja toimivaa. sitä jäi
todellakin kaipaamaan. sen pilasi ja kaatoi nämä kyrv..urputtajat jotka näkivät
kaikessa paritusta ja kartelleja..kele.
Vieras0036



Nauttii muiden arvostusta

Vieras0038


Näyttää hyvää esimerkkiä
Vieras0036



Nauttii muiden arvostusta
^Tapaus Aarniota, kun peilaa, en olisi yllättynyt, että joku pillupoliisi olisi ottanut lahjuksia ja toiminut sen mukaisesti. Joko sulkien silmät tai toimien jonkun toisen laskuun, oli taho kuka hyvänsä. Pieni sivu Pussyness se on joka kannattaa.Kyl tässä rehellinen turska joutuu kysymään, että miksi yksi pillukapakka joutu tiukemman seulan alle kuin toinen ja miksi yksi sivusto joutuu ratsauksen kohteeksi ja toiset jatkaa. En ihan voi luottaa virkavallan toiminnan puhtoisuuteen ja poliittiset vaikutusryhmät vaikuttavat toimintaa muutenkin kuin vain lainsäädännön kautta.
Venla








Foorumihierarkian huipulla
Toinen merkittävä Suomessa vaikuttanut ilmiö oli tsekkitytöt. Nyt en muista oliko heitä jo 2010, mutta ainakin hyvin pian sen jälkeen heitä parveili täällä uskomaton määrä. Markkinat eivät olleet enää samat ilmiön paisumisen myötä.