Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Puola  (Luettu 24054 kertaa)

Poissa sosialisti

  • Full Member
  • Viestejä: 176
  • ** Piristää muiden päivää
Vs: Puola
« Vastaus #20 : tänään kello 13:07:42 »
Yli-Inssille kiitokset statuspäivityksestä. Omat kokemukset eivät olleet erityisen mairittelevia, paitsi eroottinen hieronta uutena juttuna.

Ootko havainnut näiden ilmoitusten osalta jotain kaavaimaisuutta vaikkapa siinä, että kasvolliset ovat feikkejä, ig-kuvamaiset on feikkejä, tai muuta vastaavaa? Jotain erilaista kuin millä Suomessa pärjää? Tai päinvastoin: että ig-kuvamaiset neidit voivatkin olla oikeita palveluntarjoajia?

Poissa sosialisti

  • Full Member
  • Viestejä: 176
  • ** Piristää muiden päivää
Vs: Puola
« Vastaus #21 : tänään kello 13:25:57 »
Ja tämä unohtui: mikä on näkemyksesi hintatasosta suhteessa kuvien & iän paikkansapitävyyteen? Päättelin, että jos hinnat ovat 70 euron luokkaa, kyseessä on roima kusetus. Mutta 120/170e+ voisivat olla oikeita. Toki 5 vuotta ja 15 kiloa on silloinkin mahdollista, mutta olisi edes sama ihminen.