Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Eroottisen taistelun fetissi  (Luettu 252 kertaa)

Poissa SilverLight

  • Jr. Member
  • Viestejä: 77
  • * Kelpo kaveri
Eroottisen taistelun fetissi
« : eilen kello 05:50:43 »
Kokosin videolle Laura Sankon videoista hyvän koosteen aihetta varten, ja tästä voi opiskella jokainen ketä aihe kiinnostaa.

https://www.youtube.com/watch?v=eMOM6WJwD_E

Sitten erikseen klassisesta guillotine chokesta video:

https://www.youtube.com/watch?v=t6lVacpdFvg

Ja bonuksena XD - tekoälyllä tehty video:

https://www.youtube.com/shorts/INs_VSRsY5U

Kaikki otteet ovat aivan turvallisia leikkiä kun pitää järjen päässä, ja käyttää voimaa vain sen verran että yrittää estää toista pääsemästä irti.

Poissa FortySexN2

  • Sr. Member
  • Viestejä: 3082
  • ******* Saisi mikroaaltouunilla pillua
Vs: Eroottisen taistelun fetissi
« Vastaus #1 : eilen kello 08:23:52 »
Hyviä clippejä, mutta ne eivät ole eroottista taistelua.

Kamppailulajeja tuntemattomalle nuo tilanteet saattaa näyttää eroottiselta, mutta todellisuudessa mattopaini on kaukana siitä. Se on teknistä ja superhikistä urheilua. Salilla treenataan sekaryhmissä siksi, että taitotaso ja tekniikka ratkaisevat, eivät sukupuoli. Kaikenlainen seksualisointi on näissä etiketin vastaista ja se halutaan kitkeä saleilta täysin, jotta jokainen voi treenata turvallisesti ilman ulkopuolista leimaamista. Ei kannata mennä alkeiskurssille jotta pääsisi lähituntumaan pimun kanssa, siinä saattaa tulla kylmää kyytiä koutseilta.

Eroottista painia löytyy vaikkapa avainsanoilla session wrestling tai fetish wrestling, mistä on esimerkkejä vaikkapa täällä https://www.instagram.com/wrestling_sessiongirls/
Klubeilla ja baareissa on sitten viihdepainia joista löytyy avainsanoilla vaikkapa Mud-, Oil- tai Jello wrestling https://www.pornhub.com/video/search?search=erotic+oil+wrestling
 

Poissa SilverLight

  • Jr. Member
  • Viestejä: 77
  • * Kelpo kaveri
Vs: Eroottisen taistelun fetissi
« Vastaus #2 : eilen kello 08:30:36 »
Hyviä clippejä, mutta ne eivät ole eroottista taistelua.
Joo, en väittänytkään että ovat eroottista taistelua. Nuo linkit ovat kamppailu-urheilusta, mutta noista oppii tekniikat hyvin seksuaalisia leikkejä varten. UFC:tä ja vapaaottelua olen vuosikaudet seurannut, ja kyllä se aina seksuaaliselta tuntuu jos nainen ja mies harjoittelevat tiettyjä juttuja XD
« Viimeksi muokattu: eilen kello 08:34:57 kirjoittanut SilverLight »