Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Sky RE  (Luettu 1652 kertaa)

Poissa Avaruusmies

  • Hero Member
  • Viestejä: 730
  • **** Nauttii muiden arvostusta
Sky RE
« : Joulukuu 06, 2025, 12:57:59 »
Näin se aamupäivä meni panoreissulta. Tapasin siis Skyn.
https://www.realescort.fi/ads/184218/sky
Viestittely erinomaista. Oven avasi hymyilevä Iloinen kuvien nainen upeassa vartalon myöhäisessä mekoissa ja se olikin ainoa vaate joka hänellä oli päällänsä.
Mekko otettiin pois, yllätys ja pääsin hyväilemään Skyn upeita pieniä törötissejä. Imin, pussasin ja kielellä kutittelin hänen kovettuvia nännejä ja parasta oli, että Sky tykkäsi myös. Voin sanoa, että tämä oli itselle tapaamisen kohokohta.
Nyt ei pimpsaa tehnyt mieli lipaista vaan riitti että meisseli upposi Skyn suuhun, siitä tyttö ratsaille ja mä alan oikeasti nyt pitämään tästä asennosta, pidin jopa niin paljon että oli pakko vaihtaa asentoa, koska muuten olisi tullut lyhyt tapaaminen.
Lähikseen sitten ja karjaisu. Jätetään takaapäin näkymät toiseen kertaan, niin on jotain mitä odottaa.
Hyvä tapaaminen, mutta ei niin hyvä kuin edellinen. Menen kuitenkin uudelleen joku kerta.

Poissa Yyteri

  • Newbie
  • Viestejä: 7
  • * Kelpo kaveri
Vs: Sky RE
« Vastaus #1 : eilen kello 14:18:51 »
Sky tavattu Hesassa arvoalueella. Viestintä ja ajanvaraaminen oikein sujuvaa. Neiti oli pieni ja nätti,jäntevä mutta sopivasti pehmoinen oikeista paikoista.

Palvelulupauksen mukainen GFE meno, hymyä ja huumoria löytyi. Monet asennot onnistui ja urheasti otti isoa meisseliä (humble brag).

OWOsta tai muusta perus paketista poikkeavasta en tiedä kun en niistä kysellyt. Veikkaan että ei natsaa, mikä on plussaa omassa kirjassa.

Vahva suositus!