Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Olenka (Olya)  (Luettu 4260 kertaa)

Poissa Tuplalaukaus

  • Newbie
  • Viestejä: 11
  • * Kelpo kaveri
Olenka (Olya)
« : Heinäkuu 07, 2025, 17:46:31 »
Oiskos joku kerennyt jo käymään?

Poissa JohnnyDick

  • Newbie
  • Viestejä: 33
  • * Kelpo kaveri
Vs: Olenka (Olya)
« Vastaus #1 : Heinäkuu 11, 2025, 13:12:08 »
I noticed her, of course. Sadly i don't have time to meet her. However from short conversation she looks like a real person. I'm in the process of finding a nice girl for my monthly hobby;) so i noticed  She deactivates her account for the night. I've never seen scammers do that. I assume that the worst that can be is that the pictures are old.

Poissa kumoon

  • Newbie
  • Viestejä: 8
  • * Kelpo kaveri
Vs: Olenka (Olya)
« Vastaus #2 : Joulukuu 15, 2025, 10:58:14 »
Tämä RE puolella mainostava tyttö kiinnostaisi, valitettavasti sieltäkin löytyy vain yksi rapsa. Kuvien perusteella kuvittelisi että useampikin olisi käynyt vierailemassa. Tosiaan tunnus aktiivinen vain päiväsaikaan. Viestitteli ihan asiallisesti ainakin viime kerralla, mutta jäi tapaamatta kun ehti jo poistua paikkakunnalta. Mielellään kuulisin siis lisää jos joku vieraillut.

Poissa Pepperjack

  • Newbie
  • Viestejä: 18
  • * Kelpo kaveri
Vs: Olenka (Olya)
« Vastaus #3 : tänään kello 00:49:40 »
Huomasin, että Olenka oli palannut Suomeen ja kun sopivasti tuntui kihelmöintiä nivusissa, tuumasin, että ehkä se on sitten Pepperjackin aika laittaa itsensä likoon ja selvittää, mikä on tämä RE:n ilmoituksissa silloin tällöin vastaan tuleva Moldovialainen kaunotar mimmejään ja voivatko upeat kuvat pitää paikkaansa.

Tapaamisaika ja palvelut saatiin viestein sovittua nopeasti ja sujuvasti, tosin jo tässä vaiheessa kävi ilmi, että palveluvalikoima on hyvin rajallinen rajoittuen oikeastaan vaan perus panemiseen, suikkariin (kumilla tai ilman, lisämaksusta) ja hierontaan, eli esimerkiksi pillun lipsuttelu tai kuusysi ei tullut kyseeseen edes lisämaksusta. En kuitenkaan antanut tämänkään häiritä, koska välillä voi ihan hyvillä mielin keskittyä vain peruspolkemiseen, jos vastinkappale vain on riittävän sopiva  :behind:.

Tapaamispaikalle saavuttuani pääsin "kirjautumaan sisään" selkeillä ohjeilla. Oikean huoneiston kohdalla jännityksellä odotin, olisiko vastassa tutut kasvot vaiko olisiko vastassa aivan jotain muuta RE:n kuvien vahvistamisesta huolimatta... En joutunut pettymään. Olenka on täysin tunnistettavissa kuvistaan, ehkei tapaamisajankohtana ihan yhtä viimeistellysti meikattuna, mutta toisaalta hieman naapurintyttömäisempi, mistä pidän yhtä lailla. Olenkahan erottuu jo RE:n ilmoituksessa pituudellaan ja hän varmasti on jonkin verran yli 180 senttinen, eli hyvin vaikuttavan näköinen neitonen ja vartaloltaan omaan makuuni oikein kivannäköinen tapaus kivoine käteensopivine luonnollisine rintoineen. Tämänkaltaista mimmiä en ollutkaan vielä tavannut näissä merkeissä. Olemus oli myös ystävällinen ja englanti taipui ihan riittävän hyvin.

Leikkikaveri oli siis hyvinkin miellyttävän oloinen, mutta entäs sitten varsinainen harraste?

Lyhyen smalltalkin ja finanssiasioiden jälkeen ajattelin ottaa pikaisen lämpimän suihkun paikkojen sulattamiseksi, jolloin selvisi, että huoneistossa oli vain vähän nenäliinaa suurempia käsipyyhkeitä  ;D. Silläpä oli sitten pärjättävä. Eihän tässä kylpylään oltu tultu. Suihkun jälkeen Olenka ohjasi minut samantien sängylle ja täytyy kyllä sanoa, että kovin montaa kertaa ei ole yhtä suoraviivaista suoritetta tullut vastaan tämän harrasteen parissa. Ei ollut esimerkiksi halailua, pussailua, kiusoittelua, hipsuttelua tai juttelua. Ei ilmoituksessa toisaalta mitään GFE:tä luvattukaan. Ehkäpä vähän vihjasin sellaisesta pitäväni, mutta käytännössä sessiomme eteni niin, että suihkusta suoraan sängylle päästyäni Olenka ryhtyi, varsin määrätietoisesti, imemään kulliani ja sen saavutettua, aika nopeasti, juhlakuntonsa ehdotti, että eiköhän siirrytä sitten panemaan. Eihän tässä nyt suikkarista ruveta sen enempää nautiskelemaan vaan eteenpäin on mentävä  :D (suikkari oli itse asiassa ihan hyvän tuntuinen, vaikka ei erityisen monipuolinen). Siinäpä sitten pantiin menemään lähärissä jonkin aikaa ja tuntuma oli oikeastaan aika mukava, lämmin ja kostea varsinkin kun pitkät sääret oli siirretty olkapäille, joten vähän pidemmän tauon jäljiltä purkauduin jo hieman tavanomaista nopeammin. Olenka kyllä oli ihan mukavasti mukana toiminnassa niin liikkeidensä kuin vokaaliensakin osalta.

Ei siinä mitään, Olenkan ohjeiden mukaisesti pikaisen välisuihkun jälkeen sain hieman hierontaa (oli ihan ok hivelyä, hieroi jopa korvia  :)), jonka jälkeen jatkoimme toisella kierroksella, joka oli aivan yhtä insinöörimäistä toimintaa suikkarin ja panemisen osalta sillä erolla, että nyt käytiin lähärin lisäksi myös ratsastuskierros ja doggy ja ilmeisesti Olenkakin sai tässä vaiheessa oman ilonsa äänistä ja vartalon värähtelyistä päätellen, mikä aina ilahduttaa meikäläistä. Tästä huolimatta tunnepuoli oli vähän kateissa, mikä usein toteutuu hyvin miellyttävästi monien muiden mimmien kanssa. Tähänkin saattoi olla syynsä... Jotenkin meidän tämänpäiväisestä panemisesta jäin pohtimaan, että onko tämä classic sex sitä, mitä joskus 1950-luvulla harrastettiin avioparien kesken.

Panohommien tultua päätökseen vaihdoimme vielä muutaman sanasen, jonka yhteydessä kerroin, että taisinpa olla tänään hieman työpäivän väsyttämä, ja kiittelin että puuhailumme sai kuitenkin oikein hyvälle mielelle sekä kysyin oliko hän tänään saapunut Suomeen. Tähän Olenka vastasi kertoen saapuneensa Suomeen vasta noin pari tuntia sitten (ei siinä tainnut paljoa ehtiä pyyhkeitä hakea  :laught:) ja matkustaneensa edelliset 36 tuntia Moldovasta Suomeen kolmella eri lennolla, bussilla Riikasta Tallinnaan sekä lautalla Tallinnasta Helsinkiin sekä kertoi olevansa myös hiukan väsynyt matkasta  ;D. Hölmistyneenä siinä myötäilin, että oma väsymykseni taitaa olla aika pientä häneen verrattuna ja ihastelin, että oli kuitenkin sopinut kanssani treffit vielä tälle illalle, vaikka olisi epäilemättä voinut lysähtää sänkyyn majapaikkansa kynnyksen ylitettyään. Tässä on todellinen working girl. En enää ikinä valita työmatkoista!

Kokemus oli varsin kaksijakoinen: ilman tuota matkan tuomaa rasitusta, voisi todeta, että palvelu on vähän liukuhihnaa eikä uutta käyntiä kannattane harkita, vaikka neiti on mukava ja ulkonäöltään erityisen näyttävä tapaus. Mutta sitten taas toisaalta tuollaisen 36 tunnin matkustuksen jälkeen saattaa olla haastavaa tarjota paljon liukuhihnaa parempaa palvelua. Ehkä pitää käydä vielä toisen kerran tapaamassa Olenkaa. Jos käytte, pitäkää hyvänä tätä todellista työn sankaria.