Tarjosi palveluita vielä kesällä. Kävin pari kertaa ja yhtäkkiä katos kuin pieru saharaan. Kellään mitään havaintoo?
Uutiset:
MmW
Kelpo kaveri
waltzu09
Kelpo kaveri
Sairaspukki
Kelpo kaveri



Sapho
Kelpo kaveri
Xenia taas ilmoittelee ja sain treffit sovittua. Kävin useasti viime vuonna. Mukava pikku taskuraketti joka ei turhista valita.
Pitkä miinus kuitenkin kun on kamahuora ja ollut aina aika sekaisin kun olen käynyt käymässä. Pistojälkiä näkyy käsissä ja keskustelusta ei tuu joskus mitään. Tiedä johtuneeko suuresta ajomäärästä vai mistä mutta pillu on löysempi miltä näyttää. Owona ei tehnyt mieli ehdottaa koska pelkäsin tauteja.
Muuten tosi mukava ja asiakaspalveleva tyttö. Tosi hyvä kroppa persemiehelle. Voi panna lujaa. Xenia sanoo sitten kyllä ei jos ei tykkää. Kohdelkaa hyvin kun käytte moikkaamassa että saatais nyt tämä pikku huora pysymään ammatissa edes vähän pidempään mitä viime vuonna.
Parhaita mitä Vaasassa on tarjolla?
Mies.85
Kelpo kaveri
Moi
Kelpo kaveri

Mies.85
Kelpo kaveri
Eli erittäin suuri suositus tälle naiselle! Voisko jopa sanoa että Vaasan parhaimpia? Osaa asennot kuin asennot ja ei tule yhtään "akward momentia". Välillä saa nauraa yhdessä ja välillä rakastella toisiltaan päät irti. Eli ISO SUOSITUS. Toivon että ei taas katoa nii kuin viime vuonna.
Sairaspukki
Kelpo kaveri