SeksiSaitti

Seksi ja rentoutuminen => Rentoutuminen/hieronnat => Aiheen aloitti: Mare.i - Joulukuu 02, 2022, 09:29:36

Otsikko: Hieronta oulu
Kirjoitti: Mare.i - Joulukuu 02, 2022, 09:29:36
Oulun hierojista voi laittaa privaa,eli oikea hieronta ja extrat kiinnostaisi...

Ja jos jostain saa oikeaa nuru hierontaa niin heti infoa .

Nämä naapurissa ilmottava 47v ja vähän kaiempana oleva lääppijä on tiedossa,kumpaakaan en suosittele.
Otsikko: Vs: Hieronta oulu
Kirjoitti: Jaf-man - Joulukuu 03, 2022, 00:17:00
Etulyötystä löytyy sitä oikeaa thai-hierontaa, ekstroillakin jos nätisti kysyy. :D

Mullekin voi laittaa privana jos Oulun alueelta löytyy hyvää perinteistä hierontaa ekstroilla.
Otsikko: Vs: Hieronta oulu
Kirjoitti: Jaakko747 - Maaliskuu 19, 2023, 10:57:05
Onko kokemuksia Sabai thaihieronta Asemakadulla?
Otsikko: Vs: Hieronta oulu
Kirjoitti: Jaakko747 - Heinäkuu 08, 2023, 04:14:13
Nyt kannattaa käydä Valtatie 12 hieromossa, huippu tyttö paikalla tai oikeestaan kaksikin, mutta nuorempaa tarkotan
Otsikko: Vs: Hieronta oulu
Kirjoitti: Bushmill - Heinäkuu 08, 2023, 06:39:48
Nyt on Oulussa,mistä valita.Pateniemessä ja Valtatiellä on silmänruokaa,ja todella laadukasta hierontaa kaikilla lisämausteilla.
Otsikko: Vs: Hieronta oulu
Kirjoitti: Jaakko747 - Heinäkuu 08, 2023, 07:38:33
Kerro vähän tarkemmin Valtatien tapauksesta? Mitä extroja oli tarjolla?
Otsikko: Vs: Hieronta oulu
Kirjoitti: Longman - Heinäkuu 10, 2023, 23:57:29
Jaakko kyselly sarahin perään kirjoitusten perusteella ainaki oulu,kuusamo,kokkola,tampere,turku,rovaniemi. Pitäiskö käydä jo testaan ettei mene vallan ajeluksi  ;D
Otsikko: Vs: Hieronta oulu
Kirjoitti: Justuspaatero - Marraskuu 18, 2025, 10:00:46
Minäkin kaipailen vinkkiä, keneltä saisi Oulun seudulla (tai oikeastaan missä vaan, kun jonkin verran tulee liikuttua Suomessa) ihan oikean hieronnan ja lopuksi sitten rentoutusta vaikkapa käsin.

Helsingissä olen kerran saanut eräälle suomineidolle ajan, jossa molemmat toteutuivat erinomaisella ammattitaidolla. Harmi vaan, kun tulee harvemmin käytyä ja ajatkin häneltä varataan hyvissä ajoin.

Otsikko: Vs: Hieronta oulu
Kirjoitti: Abced - Joulukuu 06, 2025, 17:12:30
Oulun seudulla näyttää naapurissa olevan Svetik nimimerkillä oleva rouva. Onko kenelläkään kokemuksia?