SeksiSaitti
Seksi ja rentoutuminen => Seksi/Rakastelu => Aiheen aloitti: Zorbas - Maaliskuu 17, 2021, 11:43:24
-
Paljon on aiheita joissa väännetään hyvistä tekniikoista imuttaa munaa tai kiusoitella pillua ja hyvähän se. Kaikki pillun kostutuskeinot luen läpi pieteetillä ja mielikuvaharjoitusten kera.
Mutta suhteessa paljon vähemmän on juttua siitä miten kutittelet seksikumppanisi erogeenisinta aluetta aivoja! Ja mikä saa pyörremyrskyn aikaan omassa takaraivossasi?
-
Katse silmiin ja hellä pusu sai minut sekaisin :inlove:
-
Seksissä mun aivoja kutkutellaan kyrvän kautta.
Seurustelussakaan ei saa ihan hirveän viisas olla tai tunnen oloni tyhmäksi.
-
Seksissä mun aivoja kutkutellaan kyrvän kautta.
Maksullisten kanssa peuhatessa tuo on kyllä suuri etu. Minä olen utelias miten seksikumppani tuntee seksin. Haluan kurkistaa silmien kautta aivoihin.
Luonnollisestikin kirjoitin vertauskuvallisesti.
-
Sanallinen ja sanaton viestintä on niin monimuotoista (tuoksuista puhumattakaan) ettei oikein voi listata joitain yksittäisiä selvärajaisia asioita, joita toistamalla kenen kanssa tahansa pääsy nirvanaan olisi varmaa.
Hmm nyt kun oikein pohdin niin ehkä yksi tärkeä elementti voisi olla se että kun neito katsoo minua niin hän näkee minut.🤔
-
Ja mikä saa pyörremyrskyn aikaan omassa takaraivossasi?
Onko tää kompa?
Keittiön monitoimikone, kaulin naisen kädessä saa pyörremyrskyn omassa takaraivossa. Mutta erogeennisesti johan se nikki kertoo: 69-asento, koska siinä kaikki naiset näyttää yhtä kauniilta. Sekä tuntuu hyvältä, kun iso kalu(päämiinisterin ilmaisu) on naisen suussa. 69-asennossa on parasta, että nainen ei pysty motkottamaan, kun sillä on muna suusssa. Kuusiysissä kiihotta se, että miljoonassa on kuusi nollaa ja miljardissa yhdeksän. Matematiikka on seksikästä ja kiihottavaa. ::)
-
Paras erogeenisten alueiden kutittelija on kemia. Sellainen kipinöivä, kiimaa herättävä magnetismi, joka saa haluamaan olemaan toisen lähellä. Jonka vuoksi kosketuksessa on sähköä ja toisen läsnäolo on niin vahva, että kaikki muu unohtuu ympäriltä. Kemian syntyminen on suuri mysteeri, jotkut henkilöt vaan saavat pään sekaisin ja kaiken tuntumaan aivan helvetillisen hyvältä.