SeksiSaitti

Suhteet, seurustelu ja seuranhaku => Nettideitit/seuranhaku => Aiheen aloitti: Make101 - Elokuu 10, 2026, 17:38:53

Otsikko: Annan eroottista hierontaa Keski-Uudellamaalla (mieheltä => naiselle)
Kirjoitti: Make101 - Elokuu 10, 2026, 17:38:53
Olen hierojana amatööri, mutta eroottisesta hieronnasta antavana osapuolena kokemukseni lukumäärä ei mahdu yhden käden sormiin. Hierontani on päättynyt poikkeuksetta onnellisesti ja usein myös märästi, henkilöstä ja toiveista riippuen. Hierontani alkaa rentouttavana ja lihasjännityksiä sekä henkistä painetta poistavana. Etenen etukäteen sovitulla tavalla ja sovitun ajan puitteissa, ja keskityn vain hierottavana olevan naisen nautintoon. Itse en ole millään tavalla vastaanottava osapuoli. Taustalla soi rentouttava musiikki pienestä kaiuttimestani.

Tulen luoksesi antamaan tätä palvelua, eikä minulla ole mukana hierontapöytää, joten hieronta tapahtuu sängyssä tai sohvalla.

Olen 58-vuotias mainiossa fyysisessä kunnossa oleva supisuomalainen normaalivartaloinen mies, jolla on vahvat ja taitavat kädet.