SeksiSaitti
Keskustelua paikkakunnittain => Helsinki/pääkaupunkiseutu => Aiheen aloitti: Jounezi - Elokuu 05, 2026, 18:48:11
-
Alueen parhaat neitokaiset? Suosituksia ja perusteluita?
-
Esimerkiksi naapurin Nähdäänkö? nimimerkki, onko kenelläkään kertoa hänestä lisää?
-
Esimerkiksi naapurin Nähdäänkö? nimimerkki, onko kenelläkään kertoa hänestä lisää?
Oisko se nimimerkki kuitenkin Monika? Ei ole kokemusta mutta miksi pitää olla just hyvin rajatulta maantieteelliseltä alueelta. Ja mitä edes paras tarkoittaa? Meillä kaikilla on varmaan vähän eri maku.
-
Jos nyt välttämättä juuri tuolta alueelta niin "Pitkä D-kuppinen söpö blondi Helsingissä" on ainakin omasta mielestäni tapaamisen arvoinen (vaikka onkin jakanut mielipiteitä.) Itselleni riittänyt yleensä puolen tunnin aika silloin kun olen käynyt. Itse asiassa ikä, pituus ja muutkin asiat näyttäisivät olevan lähestulkoon samat kuin "Nähdäänkö"/Monikalla. Kuvat jonkun verran erilaisia mutta mùuten vähintäänkin saman tyyppinen.
GFE:tä ei tältä Söpöltä D-kuppiselta (kuten ei yleensäkään edustamaltaan kansallisuudelta) saa mutta jos tosiaan kyseessä noin tarkoin määritelty alue niin muuten kyllä ollut itselle joka kerta ihan hyvä kokemus. Kohteliaisuus, selkeys ja täsmällisyys valttia Hänen tapauksessaan (kuten tietysti aina muutenkin.)
-
Kurvikkaampaan makuun ainakin tämä. (https://www.seksisaitti.net/index.php/topic,20632.msg513110.html#msg513110)
(hotbabexoxo)