SeksiSaitti
Suhteet, seurustelu ja seuranhaku => Trans => Aiheen aloitti: LouLou - Kesäkuu 13, 2026, 18:00:34
-
Moikka,
Onko kukaan tavannut Mariam Isabella / Sugar Babe new in town nimimerkeillä ilmoittelevaa kaunotarta? Olis mukava kuulla kokemuksia.
-
Kävin. Ihan semi ok käynti. Ei ihan niin omaan makuun kuitenkaan. Suudellut ei vaikka sovittu. Vähän liian laiha, ehkä lievä kova vatkaus (yritti saada varmaan laukee nopeemmin). Hyvin ammattimainen suoritus, ei kummempaa vetoa/kemiaa. Itsellä ei tarvetta uusinnalle. Jäi reippaasti miinuspuolelle. Kalliossa vastaanotto.
Noh sporalla keskustaa ja kaljalle terdelle kyl se siitä.
Sää lämmin ja aurinkoinen. Spurguja puistoissa varmaa myös nistejä. Vähän tuo Kallio alkaa olee heikompi mesta
-
Kiitos rapsasta!
Oliko hän top, btm vai vers? Ja onko kalun koosta ja toimivuudesta arviota? Vielä hieman kiehtois tavata, mutta en viitsi tuhlata rahoja jos tää onkin huti.