SeksiSaitti

Seksi ja rentoutuminen => Maksullinen seksi => Aiheen aloitti: Samsonite666 - Toukokuu 31, 2026, 11:34:06

Otsikko: Mies palveluntarjoajana?
Kirjoitti: Samsonite666 - Toukokuu 31, 2026, 11:34:06
Tällä palstalla ei taida naisturskailijoita olla, mutta avaan topikin kuitenkin.

Toisinaan ajatellut avaavani palvelun naisille, niin onko naisasiakkaita kuinka liikkeellä? Täällä varmaan mies-PT:tä liikkuu, niin osaavat kertoa?

Allekirjoittanut ei miehille voi tarjota palveluja, mutta naisille kyllä. Akateemista, tarvittaessa junttia, tai pervoa seuraa. Illalliset, hotelliyöt, jne. Vain ja ainoastaan asiakkaan ehdoilla ja täydellä takuulla.

Kuitenkin maailmassa on paljon naisia kuivissa suhteissa, sivusuhteet melko usein enemmän tai vähemmän riskejä. Ainakin omasta kokemuksesta. Pari sivusuhdetta ollut sellaisia että leikkikaveri on halunnutkin enemmän ja tehneet sitten kaikenlaisia temppuja tullakseen julki, vaikka sovittu asioista että ovat niin kuin ovat. Oman sukupuolen edustajissakin on näitä, pari kaveria ovat halunneet säädöiltään enemmän kuin sovittu ja aiheuttaneet samanlaista hämminkiä. Onneksi nämä päättyneet kaikkien osalta haitatta.

Omalle kumppanilleni olen ehdotellut että avataan OF ja tehdään sinne sisältöä. Toki ammatit vaatii anonyymiyttä, mutta maskia naamaan. Toistaiseksi puolisoni ei ole lämmennyt asialle. Sinällään taas on paljon OF-porukkaa ketkä etsii yhteistyökumppaneita, mutta tämä pitäisi sopia puolison kanssa, johon hän puoliksi on jo suostunut.
Otsikko: Vs: Mies palveluntarjoajana?
Kirjoitti: Viveca - Toukokuu 31, 2026, 11:44:06
Aiheesta löytyy vanhempaa keskustelua, joka kannattaa käydä lukaisemassa..

https://www.seksisaitti.net/index.php/topic,18805.0.html