SeksiSaitti
Keskustelua paikkakunnittain => Turku => Aiheen aloitti: Bacardi - Maaliskuu 01, 2026, 14:29:42
-
Nyt RE:ssä. Onko kokemuksia?
https://share.google/96cavSWQU59noeO0e
-
Oikein mukava nainen, hienot kuvat ja vielä hienompi kun käy tapaamassa.
-
Vahva suositus Rubysta myös Granadolta. Ruby on oikea Tsekinmaan helmi maailman viimeisille roomalaisille eli pohjoisten metsien vaaleille pedoille. Rubyn vartalo on minun silmiini lähes täydellinen ja Rubyn luomurinnat ovat yhdet kauneimmat koskaan näkemäni. Lisäksi Ruby on mukavaa seuraa sekä sängyssä että sen ulkopuolella. Ja suikkari on hyvä ja pillu märkä ja tiukka. Ruby on tarkka hygieniasta ja siisteille ja kohteliaille herrasmiehille on kyllä tarjolla unohtumattomia hetkiä. Tapaan Rubyn mielelläni aina kun se vaan on aikataulullisesti minulle mahdollista.
-
Lisäksi vielä 26 rapsaa ilmossa..
-
Lisäksi vielä 26 rapsaa ilmossa..
Tätä ennen ilmoitteli nimellä Rubyyy, mutta se ilmoitus taisi poistua, kun neiti piti pidemmän tauon ja siinäkin ilmoituksessa oli liuta positiivisia rapsoja.
Ilmoituksen kuvat, joissa Rubylla on yllään vaaleanpunainen babydoll, ovat mielestäni tuoreita kuvia. Neidillä on erittäin hyvät tissit, kuten joistakin kuvista näkee. Oma tapaamiseni meni hänen kanssaan sinne keskikastiin, eli perushyvä suoritus: Ei hurraa-huutoja, muttei isompia moitteitakaan.
-
Tapasin hänet myös pari vuotta sitten. On kyllä mehukas gimma ja suosittelen kaikille. Itse en uusintakierrokselle ole mennyt koska hän ei suutele, mikä minulle on tärkeää ja siksi jo pitkään olen pysynyt kotimaisissa emännissä.
Ruby on silti todella mukava ja himputin hyvännäköinen. Tsekeistä tosin ei ole, mutta mahtava silti!
-
164/65 eli sen verran on painoa, että osa kuvista on otettu 10kg sitten. Ja kun ei suutele ja owon lisähinta on aika kova, niin jätän hänet varavaravaihtoehdoksi
-
Jos ei ole Tsekki, onko Romaniasta vai mistä? Kaunis neito kuvissa, vähän luihun olonen silti :laught: Joku taisi hänestä viime vuoden puolella kirjoittaa, että ruma pillu neitillä. No miltä näytti? Kai siihen kauneimpaan innieen verrattuna voi olla :sheep: Kerroin myös, että haluaisin tavata Rubyn joskus, niin kehoitti häntä välttämään. Kai joku kateellinen yms. en itekkään osaa tsekkihoroista/sieltä suunnalta halua tavata uudestaan, toki timanttejakin löytänyt. Esim. RE Mia now ja Chriss.