SeksiSaitti
Keskustelua paikkakunnittain => Turku => Aiheen aloitti: Ikv - Helmikuu 28, 2026, 09:15:20
-
Onko kellään kokemusta?
-
Mä kävin tutustumassa. Ei tarvetta uusintaan. Nainen on ihan ok ja kiva, suutelee eteisessä ja hieroo etumusta. Suihinotto oikein hyvä. Selälleen kun naisen laittaa niin yskii keuhkonsa pihalle, eli vaikuttaa krooniselta tupakkayskältä. Jalat eivät myöskään taivu lähärissä kattoa kohden. Sellainen peruspirkko joka maistuu tupakalle, hyvät tissit, hieman mahaa. Tiskivuoresta voisin ajatella että vähän elämänhallinta hukassa.
quote author=Ikv link=topic=19094.msg489560#msg489560 date=1772262920]
Onko kellään kokemusta?
[/quote]
-
Varoituksen sana, elämänhallinta todellakin hakusessa, ei voi hyvin. Käännyin lyhyen keskustekun jälkeen
-
Onko sama lähes 60 v kaarinassa.
-
Se näissä vanhemmissa naisissa tulee aina olemaan eletty elämä ja elämänhallinta sen mukaan. vaikka monet heistä hyviä ja hommat hyvin osaavia ovatkin niin sitten löytyy näitä röökiltä tuoksuvia ja puhetyyli voi olla viskinkarhea. Kokemusta ei ole tästä leidistä mutta arvostelujen perusteella ei kannata ottaa thteyttä.
-
Mahtavat isot rinnat.
-
Ei ole. Tämä on nuorempi.
Onko sama lähes 60 v kaarinassa.
-
Kenestähän olisi kyse.keskusta.
-
Kaipaisin myös iso tissistä keskustasta. Sais leipoa, hieroa ja imea kunnolla.
-
Kävin tapaamassa oli mukava kokemus en valita, en tidää missä muuton kommentoijat on käyneet? :wanker:
-
No missä kävit vähän vihjettä.
-
Saa hyvin orgasmeita kun nuolee sitä.ja maistuu kiihottavalle.saa myös ilman kumia päästä sisälle
-
Ei ole ilmoitus aktiivisena tällä hetkellä.
-
Mahtaakohan paljaalla antaa, epäilen. Mutta hyvin ottaa suihin
-
Täältä näköjään poistetaan viestit jos kerron että koska ottaa vastaan taas ymm
-
Täältä näköjään poistetaan viestit jos kerron että koska ottaa vastaan taas ymm
En nyt muista oliko se juuri sinun nikkisi, mutta itse olen ilmiantanut ylläpitoon kommentteja, missä mainitaan esim. katu tai muita liian tarkkoja kuvauksia vastaanoton sijainnista.
-
Täältä näköjään poistetaan viestit jos kerron että koska ottaa vastaan taas ymm
Kyllä se poisto johtui ihan siitä kun mainitsit kadun nimen.
Kannattaa vähän lukea forkan sääntöjä...