SeksiSaitti

Keskustelua paikkakunnittain => Helsinki/pääkaupunkiseutu => Aiheen aloitti: Taika Jim - Helmikuu 20, 2026, 15:45:12

Otsikko: Carinhosa Vivi
Kirjoitti: Taika Jim - Helmikuu 20, 2026, 15:45:12

Kävin tapaamassa tätä brassihuoraa:

https://www.realescort.fi/ads/199589/carinhosa-vivi

Kuvat omat ja ilman mitään filtteröintiä eli paikan päällä näytti jopa nuoremmalta kuin kuvissa. Ikä kuulemma 39 vuotta. Ei puhu kuin portugalia. Kroppa erittäin muodikas ja tatuoitu, kuten kuvista näkyy. Ei kuitenkaan löysä vaan täydellisen kimmoisa ja sileä 😆

80€ vaihtaa omistajaa ja suihkussa käynnin jälkeen suuntaan makuuhuoneeseen. Suukottelun ohessa riisun huomattavasti vaatteet. Sitten siirryn sängylle nauttimaan suihinotosta. Vivi imuttelee hellästi nautiskellen paljasta terskaa. Viiden minuutin jälkeen siirrytään panemaan. Eri asentoja käydään läpi. Vivi tykkää suudella ja antaa kunnon kielimoukareita, mistä tykkään. Mallit pamautan kortsuun takaapäin. Vivi tykkää kun hyväilen hänen persereikäänsä takaapäin pantaessa.

Laukeamisen jälkeen vielä 5 minuutin hellä hetki sängyssä. Vivi lähtee Suomesta maaliskuun alussa. Käykää tapaamassa jos muodokkaat kinkut kiinnostaa 🍗
Otsikko: Vs: Carinhosa Vivi
Kirjoitti: Avaruusmies - Helmikuu 20, 2026, 18:04:32
Hyvä rapsa Taika Jim 👍
Otsikko: Vs: Carinhosa Vivi
Kirjoitti: goro - Helmikuu 21, 2026, 20:22:58
Tällä vivillä sama whatsapp numero mitä Sweet-cecilie/poli käytti pari vuotta sitten. Että vähintään jonkun agencyn kautta näyttäs nääkin toimivan.
Otsikko: Vs: Carinhosa Vivi
Kirjoitti: Jvirtanen875 - Helmikuu 23, 2026, 01:03:04
Näyttää ainakin ilmoituksissa, että samassa kämpässä kuvia otettu. Voiko olla yhdessä tullu tänne suomeen? Kuulostaa Vivi kanssa hyvältä jos vähän vanhemman latinan perässä. Oliko mitää extra palveluita ku hinta tollanen?
Otsikko: Vs: Carinhosa Vivi
Kirjoitti: TomppaJones - Helmikuu 23, 2026, 11:44:07
Itselläni on vahva oletus, että Sweet Cecilia ja Vivi ovat yhdessä täällä.
En usko heidän olevan minkään toimiston kautta täällä.
Tosin mikäs minä mitään varmasti sanomaan ole.

Asiasta hieman poiketen, mutta hieman tuohon toimistoasiaan liittyen.
Eräs puolalainen escortti sanoi, että moni huonosti englantia osaava tyttö saattaa käyttää "manageria", joka hoitaa viestiliikennettä ja ilmoitusten päivittämistä. Siitä palvelusta manageri ottaa ehkä 30%.
Kyse ei tämän tytön mukaan olisi parituksesta vaan varausten hoidosta.
Otsikko: Vs: Carinhosa Vivi
Kirjoitti: Vikingo - Helmikuu 23, 2026, 12:50:48
Eräs puolalainen escortti sanoi, että moni huonosti englantia osaava tyttö saattaa käyttää "manageria", joka hoitaa viestiliikennettä ja ilmoitusten päivittämistä. Siitä palvelusta manageri ottaa ehkä 30%.
Kyse ei tämän tytön mukaan olisi parituksesta vaan varausten hoidosta.

Hyvä nosto.

Voi olla että tyttö vilpittömästi uskookin noin, mutta tämän pitäisi olla turskille selvää että Suomen laki tulkitsee asian erilailla joten olkaa tarkkoina.
Otsikko: Vs: Carinhosa Vivi
Kirjoitti: FortySexN2 - Helmikuu 23, 2026, 13:19:22
Olen huomannut, että täällä ja mediassa menevät usein puurot ja vellit sekaisin, kun puhutaan seksityön lieveilmiöistä. Termistön sekoittaminen ei palvele ketään, ei työntekijää, ei asiakasta eikä viranomaista

Suomen laki on parituksen kohdalla todella tiukka. Paritusta on periaatteessa mikä tahansa toiminta, jossa joku muu kuin työntekijä itse hyötyy rahallisesti tai järjestää puitteita (asunto, mainokset, matkat).

Pakottaminen seksuaaliseen tekoon on rikos, jossa käytetään väkivaltaa tai uhkausta. Tässä ei ole kyse "järjestelyistä", vaan tahdonvastaisuudesta. On tärkeää erottaa vapaaehtoinen (vaikkakin organisoitu) työ ja pakottaminen toisistaan.

Ihmiskaupassa on kyse alisteisesta asemasta, erehdyttämisestä (esim. velka-ansa) ja ihmisarvon loukkaamisesta.

Kun nämä termit lyödään samaan nippuun, syntyy vääristynyt kuva siitä, että kaikki organisoitu toiminta olisi väkivaltaista riistoa. Tämä vaikeuttaa asiallista keskustelua työntekijöiden turvallisuudesta ja oikeuksista (usein tarkoituksella). Se myös sokeuttaa meidät tunnistamaan ne tapaukset, joissa kyse on oikeasta hädästä, kun "ihmiskauppa"-leimaa käytetään liian kevyesti jokaisessa uutisessa.
Otsikko: Vs: Carinhosa Vivi
Kirjoitti: chimpanzee - Helmikuu 23, 2026, 16:23:44
Oon huomannut, että tosi moni puolalainen mainos on kirjoitettu samalla tyylillä
Otsikko: Vs: Carinhosa Vivi
Kirjoitti: TomppaJones - Helmikuu 23, 2026, 17:37:58
Oon huomannut, että tosi moni puolalainen mainos on kirjoitettu samalla tyylillä

Tarkoitat vissiin sitä nuorten tyttöjen puolalaiskaravaania, joka reissaa eri kaupungeissa ja todella monen luona on Pehtoori käynyt, ja siitä jättänyt erittäin positiivisen rapsan.
Otsikko: Vs: Carinhosa Vivi
Kirjoitti: chimpanzee - Helmikuu 23, 2026, 18:13:20
Monet vaikuttavat liian hyviltä ollakseen totta
Otsikko: Vs: Carinhosa Vivi
Kirjoitti: naut1skelija - Helmikuu 23, 2026, 19:28:52
Nii se minkä hupakko ajattelee olevan täysin ok ja mahdollistavan hänen toimintansa esim täällä nii  että kaikki hyötyy kun asiat menee jouhevasti eikä ketään hyväksikäytetä, on suomen lain mukaan vähintään parittamista 🤠
Otsikko: Vs: Carinhosa Vivi
Kirjoitti: Taika Jim - Helmikuu 24, 2026, 00:24:07
Kirjoitin rapsan Suomessa uudesta brassihuorasta ja keskustelu kääntyi puolalaiseen huorakaravaaniin ja lakiteknisiin erotteluihin parituksen ja ihmiskaupan välillä. WTF sehän eskaloitui nopeasti 😳