SeksiSaitti
Seksi ja rentoutuminen => Maksullinen seksi => Aiheen aloitti: Vieras1926 - Joulukuu 06, 2025, 04:58:19
-
Aika moni nainen ilmoittaa naapurin puolella ottavansa myös naisasiakkaita, ja biseksuaaleja tuntuu olevan tosi moni tällä alalla työskentelevistä. Kuinka monta prosenttia asiakkaistanne on naisia? Veikkaan että 1-5%.
-
Hei ja anteeks että keskeytän mutta, mikä tää incell oikein on? Ilmeisesti ei mikään Lidlin patterimerkki...
-
Suomennoslyhenne voisi olla vaikkapa ”TaRiSe” tai sitten vain pakkopoikamies-aktiivi.
-
Kyllä, naisetkin käy maksullisissa. Osa hakemassa isoa kyrpää ja timmi nuorta miestä, osa sitten naisissa.
-
Hei ja anteeks että keskeytän mutta, mikä tää incell oikein on? Ilmeisesti ei mikään Lidlin patterimerkki...
Vastaan vakavasti koska on hyvin mahdollista että kysyt tosissasi ja tämä sopii ketjuunkin koska kuvaa aloittajaa täydellisesti.
"Incel on henkilö, joka ei mielestään kykene saamaan romanttista tai seksuaalista seuraa vaikka haluaisi saada sitä, ja joka syyttää tästä naisia. Incel tulee englannin sanoista involuntary celibacy eli vastentahtoinen selibaatti. Incel-termi yhdistetään useimmiten internetissä muodostuneeseen alakulttuuriin ja yhteisöön. Yhteisö koostuu pääasiallisesti nuorista miehistä, jotka syyttävät vastentahtoisesta selibaatistaan naisia, ja myös esineellistävät ja vähättelevät naisia."
https://fi.wikipedia.org/wiki/Incel
Noin muuten yhdyn alussa kirjoittaneeseen ja toivoisin että tämän henkilön pelleily jätettäisiin omaan arvoonsa.